יום גורלי ברונסון

בעקבות מעשה הונדליזם בתיכון אורט רונסון, הוחלט לכנס את ההורים והתלמידים מחר בשעת הבוקר הראשונה לשיח עם נציגי משטרה, אנשי דת, שרות פסיכולוגי, ועד ההורים וסגל המחנכים, כדי לחשוף את חומרת המקרה ולקבוע דרכי טיפול.

11.03.2018 מאת: פורטל הכרמל
יום גורלי ברונסון

בי"ס אורט רונסון מודיע בזאת לציבור הרחב כי, ערב שבת נחשף למקרה ונדליזם ואלימות פיזית חמור מאד, אשר פגע בכלל המשאבים הבית ספריים.

המועצה המקומית התגייסה לעניין, למרות הימצאות ראש המועצה בחו"ל , המועצה יצרה קשר עם המחוז והמנכ"ל במשרד החינוך ורשת אורט וכל הגורמים לכיסוי הנזקים. לצד המועצה נרתמו גם המוסדות החינוכיים המפעילים את בית הספר, קרי רשת אורט והפיקח המחוזי .

הוחלט עם כל הגורמים , על השבתת הלימודים ליום אחד וזאת מטעמי בטיחות. ועל קיום ישיבת חירום, הכוללת אנשי דת, משטרה, ועד הורים בית ספרי ויישובי, מורים, סגל הנהלה, ונציגות של המועצה המקומית ומפקחים, להערכת המצב וקביעת דרכי פעולה .

הוחלט בנוסף כי מחר ביה"ס יכנס את ההורים והתלמידים, בשעת הבוקר הראשונה לשיח עם נציגי משטרה, אנשי דת, שרות פסיכולוגי, נציגות המועצה המקומית, ועד הורים וסגל ביה"ס, כדי לחשוף את חומרת המקרה וקביעת דרכי טיפול .
ביה"ס יפעיל ממחר תוכנית חינוכית וטיפולית , שבועית, חודשית ושנתית המחנכת לאחריות ערכית וקהילתית, לחיזוק השייכות , הסובלנות והבעה תרבותית על דעות ומאוויים, לצד התוכניות הרחבות, אשר בית הספר מפעיל כל הזמן .

במקביל, המשטרה עמדה על היקף הנזקים ותמשיך את הטיפול שלה במקרה. אנו בטוחים כי השותפות ההרמונית בין ביה"ס, המועצה המקומית, ההורים , משרד החינוך ורשת אורט תביא להחזרת העשייה החינוכית לשגרה מכבדת ומעצימה.

עוד כתבות

אלמונים גרמו נזק במאות אלפי שקלים בתיכון רונסון

 

תגובות

מומלצים