ילדי דליה אמורים לשהות בגן ציבורי נקי

גן השעשועים שנבנה בדאלית אל כרמל היה בשורה טובה לאימהות ולהורים רבים שזוכים לראשונה בגן שעשועים בכפר, אבל העדר האחזקה והשירותים במקום, גורמים להתמרמרות בקרב המבקרים במקום, הגן נמצא ללא אחזקה, ללא ברז מים וללא שירותים ציבוריים, לדברים

13.11.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון

גן משחקים בדאלית אל כרמל נובמבר 2019

 

הסרטון שצולם ביום שני 11-11-2019 בשעות אחרי צהריים ממחיש על המצב הירוד של אחזקת הגן בדליה והגרוע מכל שתינוקות וילדים קטנים אוספים מהרצפה ומכניסים לפה כל מה שמוצאים בשטח.

אחד הסרטונים נשלח לרפיק חלבי ראש המועצה, שהבטיח לדאוג לדברים, הוא הביע תדהמה, לא האמין ואך שאל מתי הסרטון הזה צולם?.

כרגע ניתן לבשר למבקרים שהגן נשאר מלוכלך בניירות ושקיות ניילון ובקבוקי שתייה מכל הסוגים ובמיוחד אריזות אוכל לפי טעמים, בקיצור זה לא יכול להיות גן משחקים לילדים, האזור הזה הוא אזור לא ידידותי לבני אדם.

על המועצה להחזיק עובד במקום שיבקר פעם או פעמיים ביום, יסדר, ינקה וידרוש מהמבקרים לא להשאיר לכלוך ואשפה במקום, לציין את הדברים בשלטים וכל מי שעובר על החוק יענש.

אימא לילדים שמבקרת במשחקייה אומרת לפורטל הכרמל:"לא מבינה למה זה קורה אצלנו, אנחנו משלמי מיסים ומשלמים הרבה כסף, לפחות אם פותחים מקום כזה שיהיה נקי, הילד הקטן שלי הכניס לפה ממתק שמצא, במזל ראיתי את זה והוצאתי לו מהפה, לך תדע מי מבקר כאן בלילה ומה הם משאירים במקום, איך מועצה לא מטפלת בדבר הקטן הזה שיכול להיות מסוכן מאוד לילדים שמגיעים בשעות אחרי הצהריים לגן הציבורי".

רפיק חלבי ראש מועצת דליה בתגובה: "אמש בשעה עשר ביקרתי במקום והיה נקי, מונה אחראי לגן".

בתאריך 25-8-2019 פירסמנו כתבה בעניין הניקיון תחת הכותרת " עשיתם משטח משחקים בדליה תתחזקו אותו "

 

תגובות

7. סלמאן לפני 9 חודשים
למגיבה "אמא"
6. חסון לפני 9 חודשים
אנשי דליה מלאכים...
5. אימא לפני 9 חודשים
ל מספר 3 ו 4 אתה רפיק
4. רמי לפני 9 חודשים
במקום לרוץ לתקשורת. .
3. אחד העם לפני 9 חודשים
כולם אשמים חוץ מאיתנו
2. תושב לפני 9 חודשים
שש שנים
1. רביע לפני 9 חודשים
בושה

מומלצים