ישראל טיטלבוים מהשוט אל המשוט

סיפור חייו של ישראל טיטלבוים מבוסס על סיפור אמיתי, בספר זה שתקראו תחוו כמוני את כל התחושות הקיימות, מבכי ועד לצחוק תחושת גאווה, התרגשות בילתי פוסקת, בספר זה מתאר ישראל טיטלבוים בצורה הכנה ביותר מדויקת ביותר מזכרונותיו, שנחרטו עמוק עד עצם היום הזה.

02.07.2020 מאת: רחל אבידר
ישראל טיטלבוים מהשוט אל המשוט


רגע אחד מילדותו לא שכח,לא פלא כלל וכלל.

מסע חיים יוצא הדופן של ישראל עברו ילדותו הקשה מנשוא ולא מובנת כלל, הקורא מוזמן להכנס לנבכי נפשו של ילד קטן מוכה קשות ללא כל הגנה משום הורה מוכה באכזריות ללא סיבה כלל וכלל.

אביו מתנכר לו  מילד מוכה הופך לנער מתבגר לבחור צעיר שמתקשה להבין אהבה מהי זוגיות? מהי נשיקה או חיבוק? שמעולם לא זכה להם מילד מוכה, הנער הזה הפך לגבר שמחליט לעשות שינוי בחייו,ולהגשים את ייעודו בחיים.

התובנה העיקרית העולה משלושת חלקי הספר היא,שהגורל שלנו נמצא בידינו, אנחנו האחראים הבלעדיים על כיוון חיינו, לאן ייקחו אותנו הכאבים הקשיים, התקרבנות ,מסכנות? או שמא לצמיחה,לראות אור בקצה המנהרה על אף הקושי ומתוך הקושי להתחשל ולהתחזק.

ספר שאפשר לשוט איתו בדמיון בקלילות, לכאוב לצחוק, להתגאות ,יישר כח ישראל טיטלבוים מחבר הספר המעורר השראה ותקווה שאפשר הכל לנצח בחיים הכל עניין של תפיסת החיים ומטרתם וייעודם, הכח לסלוח לאחר ולעצמך זו גדולה אלוהית, לא בהכרח לשכוח אך הוא מאפשר לך לחיות ולהרגיש אחרת.

 

תגובות

מומלצים