לאהבה ולאכזבה יש ספר

ספרה של המחנכת והסופרת הדרוזית אמאל אבו פארס מדבר על השראה חזקה לחשיבות הרגש שמלווה באהבה, גם אחרי תקופה, לערב השקת הספר השני, הגיעו בני משפחתה, חברים וסופרים, לחבק ולתמוך באמאל שיודעת להחזיר כבוד, את הערב הנחתה העיתונאית גאליה קדור.

31.08.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
לאהבה ולאכזבה יש ספר

 

שקר המאוהבים "من اكاذيب العاشقين في نيسان" הינו ספר בערבית שמוציאה לאור אמאל אבו פארס תושבת עוספיה מחנכת במקצועה עוסקית בשירה וכתיבה שנים רבות, מתבססת על כתיבה, דקדוק והגאה עצמית.

אמאל מקושרת מאוד ופעילה במדורי תרבות במרכזים השונים בישראל וברשת האינטרנט, ועורכת מדור תרבות באתר פורטל הכרמל.

ערב שכולו אמאל והספר שמדבר על הדברים הפחות יפים בחיי הזוגות אחרי החתונה, הספר מדבר על רגש וביקורת והעלאת המודעות והדיבור הגלוי על הבעיות האמתיות שעוברות משפחות רבות, שרק לפני שנה שנתיים הכל היה אחרת והאהבה הייתה בשחקים.

אמאל לפורטל הכרמל, מסבירה על הספר וחשיבותו עבורה, על התוכן שבו עוסק הספר והמימון האישי שכולו שלה גם בספר השני, למרות שהיא לא מחזירה את ההוצאות והכל על חשבונה האישי לטובת הספרות והכתיבה.

בערבים מהסוג הזה מחדדים שיש עוד מקום לסופרים ולאמנים ובית חם לאותו גיל רך שמאוד חשוב שיהיה מעורב בערבים מהסוג הזה, שמכילים תרבות וקריאה ספרותית.

את הערב פתחו במנגינה של להקת תלמידי פרידיס עם המחנך נזיר ג'בארין, על הבמה לקחו חלק המוזיקאי קופטאן עיסמי ואחרים רבים, ובעיקר משפחתה של הסופרת אמאל, הבעל והילדים, בני משפחתה שהגיעו במיוחד להיות שותפים באירוע ובנות כיתתה, בקיצור ערב מיוחד שכולו למען אמאל אבו פארס.

 

אבו פארס אמאל משוררת וסופרת

תגובות

מומלצים