לאפשר להורים להיות עם ילדיהם העולים לכיתה א'

ההגבלה של אי כניסת הורים לבית הספר ולגני הילדים, גורמת למצב שבו הילדים בכתות הקטנות מפחדים להגיע לבית הספר, והדבר מערער את ביטחונם, ראש עיריית קריית ביאליק פנה לשר גלנט לאפשר להורים ללוות את ילדיהם שעולים לכתה א'.

01.08.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
לאפשר להורים להיות עם ילדיהם העולים לכיתה א'

 

ראש העיר קריית ביאליק אלי דוקורסקי בפנייה לשר החינוך יואב גלנט: "אפשרו להורי הילדים שעולים לכיתות א' וגני הילדים כניסה מוגבלת בימיה הראשונים של שנת הלימודים.

מדי שנה בתחילת שנת הלימודים מלווים ההורים את ילדיהם  בהתרגשות רבה לכיתה א' וגני ילדים. 

השנה בשל משבר הקורונה ועל פי הנחיות משרד החינוך לא תתאפשר כניסתם של ההורים לבתי הספר והגנים ובכך ימנע מהם לראות את ילדיהם נכנסים בפעם הראשונה למערכת החינוך. 

כמו כן, ימי בית הספר והגן הראשונים מלווים בקשיי הסתגלות של הילדים, חששות להיפרד מההורים ולהיכנס לסביבה חדשה ובלתי מוכרת.

עקב כך, פנה ראש העיר קריית ביאליק אלי דוקורסקי לשר החינוך יואב גלנט בבקשה להתיר להורים שילדיהם נכנסו זה עתה לכיתות א' וגני הילדים ללוות אותם בימים הראשונים של שנת הלימודים תוך התניית כניסתם בעטיית מסיכות, שמירה על מרחק וכללי ההיגיינה.

דוקורסקי ציין כי בימים האחרונים קיבל פניות רבות של ההורים שהביעו את חששם מפני הפרידה החדה והמשבר שייגרם לילדיהם בכניסתם לכיתה א והגן.

 

פורטל הכרמל

אלי דוקורסקי ראש העיר

תגובות

מומלצים