לנצח אחים מכתבים לחיילים

יום הזיכרון בצל הקורונה, חטיבת ברנר פתח תקוה, מחבקת את המשפחות השכולות באהבה. ברגישות רבה ותוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים, גם השנה למרות המצב המאתגר, הושלם התהליך החשוב של כתיבת מכתבים למשפחות השכולות, במסגרת פרוייקט " לנצח אחים - מכתבים לחיילים".

27.04.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
לנצח אחים מכתבים לחיילים

 

צפי טייר, רכזת שכבה ח' ומובילת הפרויקט זאת השנה השלישית, גייסה בנחישות ובמרץ את קהל המורים, ההורים והתלמידים לפרוייקט הכתיבה. 351 מכתבים אישיים, מרגשים ומחזקים נכתבו ע"י כלל תלמידי החטיבה בזמן שהותם בבתיהם בחופשת הקורונה.

צפי טייר ״הקדשנו כל מכתב לחלל שקבור בחלקה הצבאית בסגולה, אשר שמו מונצח באתר יזכור של העיר. אף קבר לא נשאר מיותם, בכל קבר השארנו סימן שהיינו ולא שכחנו, מכתב עם אבן מעוטרת בלב, משהו מאתנו למשפחות״.

ראש העיר רמי גרינברג ״זוהי מסורת מרגשת של חטיבת ברנר אשר מקפידה לכתוב מכתב אישי לכל חלל ולמעשה לכל משפחה שכולה. אני מעריך מאד את נכונות התלמידים והמורים להמשיך בפרויקט גם בימים אלו. ליבנו עם המשפחות השכולות אשר השנה אינן יכולות לפקוד את קברי יקיריהן״.

עקב ביטול הטקסים משפחות רבות לא יגיעו לבית העלמין לפקוד את קברי יקירהם ולכן המכתבים עלו גם לרשת.

הכנסו לקישורים הבאים ובלחיצה על הלינק מתחת לשם החייל תוכלו לקרא את  המכתב.

נופלים ששם משפחתם א'- מ':

https://padlet.com/zafi112/j0155z1qbdxmm5k6

נופלים ששם משפחתם נ'-ת':

https://padlet.com/zafi112/amtuoh507ujz0qsd

שתפו ועזרו לנו להפיץ ולהגיע לכל המשפחות.

Brenermichtav@gmail.com

"מי יתן והמכתבים יספקו רגע אחד קטן של נחת בתוך הכאב הקשה מנשוא, שמלווה את המשפחות לאורך כל ימות השנה", הוסיפה מנהלת החטיבה סיגלית לוי.

 

תגובות

מומלצים