לקחת את ילדי דליה ועוספיה למקום מרכזי במדינה

ההסתדרות הציונית יחד עם התנועה הדרוזית הציונית, לראשונה מובילים באמצעות מגי סקר קבוצה גדולה של בני נוער משני הכפרים דליה ועוספיה, להכשירם לשגרירים צעירים, שלומי אשכנזי מנכ"ל המועצה הציונית ויוסף נסראלדין, נפגשו עם החניכים לשיחה בעוספיה, לפרטים

12.10.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
לקחת את ילדי דליה ועוספיה למקום מרכזי במדינה

 

מזה שנים שהתנועה הדרוזית הציונית מובילה את פרויקט שגרירים צעירים בכפרי הגליל, כבר היו צעירות וצעירים במשלחות, חלקם פעילים רציניים ומובילים במישורים שונים במוסדות המדינה ומחוצה לה, ומי שלא היה בפרויקט אלו צעירי דאלית אל כרמל ועוספיה.

היום כשמגי סקר תפסה את השרביט וגייסה את בני הנוער עם ההורים שלהם להוביל את אחד הפרויקטים היוקרתיים שמובילה ההסתדרות הציונית יחד עם אבו יואל יוסף נסר אלדין.

שלומי אשכנזי מנכ"ל המועצה הציונית דיבר להורים והסביר להם על חשיבות ההשקעה של ההסתדרות הציונית בבני נוער דרוזים שאין להם מסגרות בשעות פנאי ועל שיתוף הפעולה בין כל משרדי המדינה כולל משרד החינוך עם הפרויקט.

שלמה אמר שמהמקום שהם באים, אין שום השפעה או חשיבות לחוק הלאום שפוליטיקאים מחוקקים, הוא ומשרדו חייבים לעדה ולאבו יואל באופן אישי, להעניק את כל האפשרויות למען הצלחת הצעירים ושילובם במסגרות שונות.

 יוסף נסראלדין יו"ר התנועה הדרוזית הציונית והמועצה יהודית דרוזית בישראל דיבר על חשיבות הפרויקט ועד כמה הוא שמח שזה מתקיים עכשיו גם בכפרי הכרמל ועל הייחס של בני העדה למדינה ושאף אחד ולא ראש הממשלה נתניהו יכול לקחת את הזכות של העדה למדינת ישראל.

ההורים שמאוד מרוצים, מעודדים את ילדיהם ורוצים מאוד להיות חלק מרכזי בפרויקט ובפעילות אחרי זה.

שלומי ויוסף הודו למגי ואיחלו לצעירים בהצלחה.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים