לקידום חדשנות בחינוך

בסיום שבוע האד-טק (Ed-tech ) הבינלאומי בהובלת מיינדסט ומטח המרכז לטכנולוגיה חינוכית נבחר הסטארט-אפ CoCoHub AI בשלב חצי הגמר, לייצג את ישראל מול 21 מדינות בגמר שיתקיים בסוף השנה בלונדון

19.10.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
לקידום חדשנות בחינוך

יקיר בוסקילה שותך מייסד CoCoHub ויוסי בידץ מנכל מטח המרכז לטכנולוגיה חינוכית

 

כ- 1000  סטרטאפים מגישים  מדי שנה את מועמדותם לתחרות העולמית  ומשתתפים בתחרויות לוקאליות בשלב חצי הגמר . המנצחים עולים לגמר הגדול שיערך בינואר 2022 במסגרת כנס האד-טק (טכנולוגיה בחינוך Ed-tech )   הגדול בעולם -   BETT  בלונדון.

 

את התחרות הגה אבי ורשבסקי, מנכ"ל  MindCet   -זרוע החדשנות של מטח , והיא מתקיימת מאז 2014.  כיום מדובר באחד האירועים הבינלאומיים המשמעותיים  ביותר בתחום. ארגונים כמו :

startups  Google for,  , IDB, National Geographic, AWS  HP ואחרים, תומכים בתחרות, מספקים חסות ומעוניינים לייצר שיתופי פעולה עם סטרטאפים שיענו על האתגרי החינוך, הצרכנים,  ומשתמשי הקצה .

 

MindCET הינו הגוף המוביל בתחום ה- EdTech.  בין המיזמים שצמחו במיינדסט ונמצאים כיום בשימוש בשוק הישראלי וברחבי העולם, ניתן למנות את קוד מנקי-CodeMonkey שנמכרה ב 2018 לחברה סינית ציבורית , Cybint: סביבה לחינוך והכשרה בתחום הסייבר ואבטחת המידע, פלתורה: משחק לפיתוח חשיבה חישובית ופתרון בעיות. קונקטים ללמידה ותקשורת פנים ארגונית ועוד

 

יוסי בידץ מנכ"ל מטח:" אתגרי מגיפת הקורונה השפיעו בכל תחום,  והגדירו מחדש  את האופן שבו הלומד, המלמד, והסביבה הפיזית והאנושית נדרשים לפעול. מטח כמומחית בנושא החדשנות בחינוך מובילה את טיפוח  הפתרונות וההתאמות הנדרשות בטכנולוגיה וחדשנות הן באופן ישיר והן באמצעות שותפויות עם סטרטאפים

 

חדשניים ויצירתיים. כל זאת, למען התלמידים, המורים והמנהלים, וכלל מערכת החינוך"

 

אבי ורשבסקי מנכל MindCet  :"Cocohub.ai  הזוכה מסמלת את השינוי עצום שעולם החינוך עבר בשנה וחצי האחרונות, היכולת להיעזר במקומות הרלוונטיים בשיחה עם צ'טבוט מאפשר למורה להתמקד בשיח החשוב והמרכזי שרק בן אנוש יכול לנהל, ולהשאיר למכונה את הצד התרגולי והפשוט יותר. בעידן של למידה היברידית נראה יותר ויותר פתרונות מעין אלה".

 

במקום הראשון נבחר    Cocohub.ai מספקת פלטפורמת No Code שמאפשרת לכל אדם וארגון ליצור צ'אטבוט המדמה חוויית שיחה עם אדם. בין קהלי היעד - בתי ספר ואנשי חינוך, שיכולים ליצור בוט המשמש כעוזר הוראה, למשימות תרגול ובחינה ולצרכי הערכה, מה שמאפשר למידה שיחתית, חווייתית ומותאמת אישית.

 

יקיר בוסקילה, מייסד שותף ומנכ״ל cocohub: ״כבוד גדול להיבחר כסטארטאפ המוביל בישראל בתחום החינוך, ואנחנו מודים ל-MindCET ולמטח על האירוע הנהדר. הקורונה הביאה לשינויים גדולים בתחום החינוך בעולם כולו, שעבר ללמידה מרוחקת, ואנחנו מאמינים שבוטים שיחתיים יכולים להוות את הכלי האולטימטיבי לנתינת פתרונות בעולם החדש״.

 

במקום השני  נבחר :

 

Clickto- קליקטו היא פלטפורמה לקורסים הנלמדים בקבוצה, תוך שמירה על המותג של מארגן הקורס. כמו Shopify למארגני קורסים. המוצר מיועד בין היתר לגופים שבמשך שנים הפעילו קורסים פיזיים, אבל מרגישים את הלחץ והתחרות שיש באינטרנט, ומעוניינים להתרחב ולהיות שחקנים משמעותיים גם בזירת האונליין.

 

ובמקום השלישי :

 

Giant Leap- פלטפורמה המאפשרת להורים לבצע הערכה של התפתחות ילדיהם ולקבל החלטות מבוססות נתונים לגבי תהליכי ההתפתחות שלהם. בפיילוטים בארה"ב.

 

תגובות

מומלצים