מועצת התלמידים והנוער תעודד חיסונים

לקראת פתיחת שנת הלימודים ב-1 בספטמבר מנכ"ל משרד החינוך נועד עם נציגי מועצת התלמידים והנוער הארצית מכל רחבי הארץ, מועצת התלמידים והנוער הודיעה כי היא יוצאת בקמפיין לעידוד חיסונים למיגור המגפה.

22.08.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מועצת התלמידים והנוער תעודד חיסונים

 

מנכ"ל משרד החינוך, תא"ל במיל' יגאל סלוביק, קיים עם צאת השבת מפגש מקוון עם כ- 120 תלמידים, מראשי מועצות התלמידים והנוער הרשותיות מכל רחבי הארץ, בהובלתו של יו"ר מועצת התלמידים והנוער הארצית, עומר שחר.

 

מנכ"ל המשרד, תא"ל (במיל') יגאל סלוביק הציג בפני התלמידים את פרטי התכנית באופן מעמיק ומקיף, תוך התייחסות ממוקדת לחשיבות העליונה של התגייסות התלמידים להצלחת התכנית הלאומית ובכלל זה התחסנותם. הוא הוסיף, כי ההתחסנות (גילאי 12-18) לצד בדיקות האנטיגן והבדיקות הסרולוגיות (גילאי 3-12) ימנעו בידודים, יאפשרו פתיחה סדירה של שנת הלימודים בתאריך ה- 1.9. ואת רצף הלימודים לאורך השנה הקרובה.

 

במהלך המפגש ציינו התלמידים, כי הקורונה פגעה בהם באופן מתמשך וקשה. היא שברה את השגרה ואת רצף הלימודים. עוד ציינו, כי הם מבינים שהתחסנות מקיפה יותר של בני ובנות הנוער תקדם את החזרה שלהם לשגרה ולפתיחת שנת הלימודים באופן פיזי תוך שמירה על שגרה. הם הוסיפו כי ההתחסנות תשמור על החוסן הרגשי שלהם ותחזק את היציבות שכה חיונית להם בני הנוער בישראל.

 

יו״ר מועצת התלמידים והנוער הארצית, עומר שחר הוסיף ואמר: ״לאחר כמעט שנתיים בהן היינו בין למידה פרונטלית ללמידה בזום, בין מסכים למסיכות כמעט שנתיים שבהן לא היתה לנו שגרה, לא לימודית ולא חברתית, הבנו שהמצב הזה בלתי אפשרי.

 

החלטנו, מועצות התלמידים והנוער ברחבי הארץ, לצאת בקמפיין עידוד חיסונים כללי שיעסוק בהסברה קהילתית על מנת להשתמש בכוחו של הנוער למיגור המגפה. 

 

אנחנו קוראים לבני ובנות הנוער ברחבי המדינה - צאו להתחסן!". 

תגובות

מומלצים