נגה חפץ שכטר מיהו גד?

הסופרת נגה חפץ שכטר בשלושה פרקים בספר שלכל אחד יש הרבה אור, אלוהים יודע למה? איך באים הורים לעולם?, רואה את הנולד? הספר עוסק במסע שעוברת הנשמה מיום בחירתה להתעבר בגוף ועד ליום פרידתה ממנו.

07.10.2020 מאת: רחל אבידר
נגה חפץ שכטר מיהו גד?

נגה חפץ שכטר

 

המלצה לספר ע"י רחל אבידר

רואה את הנולד מאת נגה חפץ שכטר

הפרק הראשון בספר נקרא: מיהו 'גד'? ועוסק במפגש הראשון שלי עם 'גד', מפגש שהוליד את השליחות שקיבלתי בעקבותיו. הספר נוגע בנושאים רבים נוספים כמו: איך נולדת נשמה ולמה? בחירות הנשמה בתקופה העוברית, מהו מנגנון הבחירה האישית של בני האדם ומהן בחירות קולקטיביות, כיצד נקבע אופיו של האדם מבחינה רוחנית, מהם הגורמים הרוחניים למומים מולדים, מהם דפוסי ההתנהגות מזמיני המחלות, מהם איתותי היום יום של הנשמה וכיצד מפענחים אותם, מהו כוחם של האותיות והשמות, מהן השתלות ומהי פונדקאות מההיבט הרוחני ועוד.

הספר נותן חומר רב למחשבה ונותן לאנשים הזדמנות להיפגש עם עצמם דרך משקפיים אחרות - רוחניות. אנשים רבים שקראו את 'רואה את הנולד', פעם, פעמיים ואף יותר, דיווחו על השינוי שחל בחייהם לאחר מפגשם עם הידע החדש שנחשפו אליו. ישנם אנשים שסיפרו לי כי סימנו במרקר משפטי מפתח מהספר ומשננים אותם ברגעי משבר או קושי כדי להתחבר למקור הכוח.

אותי זה מרגש מאוד. אלוהים יודע למה איך באים הורים לעולם

הספר מיועד לכל מי שמתחיל להתעניין בעולם הרוחני ורוצה לקבל מושג איך מתנהלת האנושית מן ההיבט הרוחני, על פי החוקיות הקוסמית. כל מי שרוצה להעשיר את עצמו בידע רוחני שמגיע בתקשורים דרך ה"מרכזיה הקוסמית".

 

אלוהים יודע למה איך באים הורים לעולם

 

הספר 'אלוהים יודע למה' עוסק בפיצוח קוד האיתותים של הנשמה וגם הוא משכתב כמובן את תקשוריו החכמים של 'גד'.

'אלוהים יודע למה' ראה אור ונולד  ב - 2007.

הספר עוסק בנושאים רבים ומגוונים, חלקם בנושאים העוסקים באדם כפרט ובבחירותיו, וחלקם עוסקים בנושאים גלובליים ובערבות ההדדית בין האנושות לטבע. הפרק הראשון בספר עוסק בנושא: אימוץ מההיבט הרוחני, נושא מרתק שמסביר כיצד הנשמה שבוחרת את הוריה הביולוגים, בוחרת פעם שניה בהוריה המאמצים. פרקים נוספים מרתקים: הכוח להביא לשינוי, (שאלה שרבים שואלים אותה) מהו הגורם הרוחני לאסונות טבע, מהן שעות הצל של החיים, מהו הקשר הרוחני בין האנושות לבעלי החיים, (פרק מרתק שמחזיר לנו פרופורציות לגבי קיומנו בכדור הזה), מהו כוחה הרוחני של התפילה, לגוף שפה משלו (פרק העוסק בגוף הבריא), מהן הסיבות הרוחניות למחלות, מהם חברים דמיוניים ועוד נושאים מרתקים.

מטרת הספר היא שאנשים יחיו את חייהם ממקום מועצם, ולא ישרדו את חייהם ממקום של קורבנות לנסיבות. הספר מחבר את האדם למהות העמוקה ביותר שלו ומסייע לו לקבל בעלות ושליטה מחודשת על חייו. הספר מלמד אותנו להיוולד כל יום מחדש וידיעה זו כשלעצמה יש בה עוצמה רבה.

הספר מיועד לאנשים המוכנים לקחת את האחריות על חייהם צעד אחד קדימה ולקבל אחריות מלאה על חייהם. אנשים שמוכנים לקבל שכל הקורה להם, הוא זימון מדויק של נשמתם, במיוחד הדברים המאתגרים שגורמים לנו לשאול שאלות. לכל המתעניינים בחוקיות הקוסמית שמנהלת את העולם.

 

איך באים הורים לעולם

הספר 'איך באים הורים לעולם עוסק במסע ההיריון, הלידה וההורות הבראשיתית שמגיעה לאחר מכן.

הספר 'איך באים הורים לעולם' ראה אור בשנת 2017

הספר מגיש את כל הידע הקונבנציונאלי הדרוש כהכנה ללידה, בתוספת נגיעות קלות של הידע הרוחני לקראת מסע ההורות. הספר נותן מענה לכל אישה או זוג הנמצאים לקראת לידה, בין אם זו לידה ראשונה או לידה חוזרה.

אני מאמינה גדולה בהיגד: 'חיבור לידע הוא חיבור לכוח'. וככל שאני יודעת יותר לקראת מה אני הולכת, ההתמודדות תהיה ממקום נכון יותר, מפויס יותר ובריא.. הספר הוא מדריך מסודר, ההולך אתכם יד ביד לקראת הלידה ואחריה.

בספר תמצאו ידע רב בכל הקשור לבחירת שמות. מה משמעות השמות, מהם שמות עם אנרגיה זורמת ומהם שמות חוסמים. ישנם דוגמאות ל - 32 שמות של בנים  ו- 32 שמות של בנות עם הפענוח אנרגטי שלהם. מטרת הספר, היא לחבר אתכם למקום המתרגש לקראת הלידה ולא למקום הפוחד מפניה. 

לידה היא הדייט המרגש ביותר שקיים בחיים. דייט שאתן יודעות בוודאות שאת עומדות לפגוש את אהבת חייכן. אין עוד דייט כמו זה בעולם. 

אם תכוונו את כל המחשבות שלכן בהיריון לכיוון זה, תחגגו את ההיריון ואת הלידה ממקום שמח ואוהב.

 

תגובות

מומלצים