נשללה חשיפת מורה מהכרמל לקורונה

שמועות שרצו שמורה נחשפה לקורונה ונשארה במערכת החינוך כרגיל כי הנהלת בית הספר הסתירה את העניין, נמצאו שליליות, המורה נבדקה ונמצאה שלילית ואין כל חשש לנמצאים בסביבתה בבית הספר ובישוב, חשוב לבדוק כל ידע ליסוד.

03.06.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
נשללה חשיפת מורה מהכרמל לקורונה

 

הורים מבוהלים פנו בתחילת השבוע להנהלת אחד מבתי הספר היסודיים בכפרי הכרמל, שיש מורה שחולה בקורונה, השמועה תפסה הורים רבים בבהלה ובכעס, שכאילו הדבר אמיתי ושבית הספר עוזר למורה להסתיר את העניין.

חשוב לדעת שאין אף גוף שיכול להסתיר מידע על חולים, הדבר הזה קשור למשרדי הממשלה השונים ומיד עם חשיפה לקורונה כל המוסדות מעודכנים בעניין.

אותו בית ספר שבו מלמדת המורה שלח להורים הודעת הרגעה, בנוגע לאותה מורה, שהיא נשלחה לבידוד, על מנת לא לסכן אפילו באחוז אחד את התלמידים, עברה בדיקות ע"י צוותי מד"א ותוצאות הבדיקות שלה יצאו שליליות.

בהמשך להודעת מנהל בית הספר ובדיקות נוספות שנעשו, יש לציין שהמורה לא הייתה במגע עם חולה מאומת ואין לה תסמינים כלל והעניין נבדק ע"י הגורמים המוסמכים.

ההורים התבקשו שלא להסיק מסקנות ולבנות תאוריות שקריות על דברים שהם לא נכונים.

הנהלת בית הספר ביקשה מההורים לשלוח את ילדיהם כרגיל לבית הספר, מאחר ובבית הספר פועלים בהתאם להנחיות משרד הבריאות והחינוך, ממשיכים בשגרה רגילה תוך הקפדה על כללי ההיגיינה ועטיית המסכות.

 

תגובות

מומלצים