סוגיית ההסעות לדתי אלאשראק נפתרה זמנית

לפני זמן קצר חברת סמי הסעות הודיעה לפורטל הכרמל שמחר ההסעות יתקיימו כרגיל לבית ספר דתי אלאשראק בעוספיה, היום חלק מהתלמידים בעל יסודי חזרו הביתה ברגל, משבר ההסעות נובע מחוב גדול של מועצת דאלית אל כרמל, הורים פנו למערכת האתר להתערב בסוגיה כדי להסיע את התלמידים, לפרטים.

20.11.2017 מאת: פורטל הכרמל
סוגיית ההסעות לדתי אלאשראק נפתרה זמנית

בבית ספר דתי אלאשראק מהיסודי ועד לתיכון לומדים 382 תלמידים מדאלית אל כרמל, חשוב לציין שדתי אלאשראק מוגדר כסמל מוסד באחריות מועצת עוספיה.

התלמידים של דליה נחשבים כתלמידים שמגיעים מרשות אחרת.

משרד החינוך לא מאשר למועצת דאלית אל כרמל תקציב בגין הסעת התלמידים לבית ספר דתי אלאשראק עוספיה, והתקציב הזה בא ממקום אחר על חשבון דברים אחרים.

החוב הגדול שהצטבר לחברת ההסעות טיולי סמי שמסיעה את התלמידים לכל בתי הספר והגנים בדליה עומד על סכום גדול שהרשות לא משלמת.

החברה שעמדה בפני לחץ כלכלי כבר מתריעה חודשים על המצוקה והצורך לשלם לה את הכספים, היום זה היה הקש ששבר את גב הגמל, התלמידים של אלאשראק הלכו ברגל, הורים פנו למערכת פורטל הכרמל שהפעילה לחץ, והייתה הודעה של יו"ר ועד ההורים ואיל סקר שהודיע על כך שלא יהיו הסעות מחר לעל יסודי בדתי אלאשראק, המועצה רצה מיד וסידרה סכום כסף כדי שההסעות יתקיימו מחר.

לא יכול להיות שרשות מקומית שמקבלת סכום גדול לצורך הסעות תלמידים, לא מעבירה את הכסף ליעד.

תגובות

מומלצים