סער בדליה

במהלך סיור מקצועי של מנהל המחוז במשרד החינוך בדליה, הוצגו נתוני היישוב חוזקות ואתגרי היישוב בחינוך, ד"ר סער ״באנו להתבונן ולבחון שני צירים מרכזיים, חדשנות ושייכות והחיבור ביניהם, מצאנו מערכת חינוך מאד מיוחדת, גם ברמה המקצועית של הצוותים, גם ברמה הניהולית".

26.11.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
סער בדליה

 

הבוקר התקיים סיור עומק לימודי ביישוב דלית אל כרמל בהובלת מנהל מחוז חיפה ד״ר סער הראל ובהשתתפות נציגי הנהלת המחוז ומפקחי היישוב . 

הסיור החל בביה״ס השש שנתי קופטאן שם הוצגו ונותחו נתוני היישוב חוזקות ואתגרי היישוב בעזרת ראש הרשות רפיק חלבי ומנהלת מחלקת החינוך ד״ר חיה ילנק

מנהלת ביה״ס הגב׳ אימאן חליפה הציגה מודל עבודה בלמידה בין תחומית מסדר גבוה, לאחר מכן התקיים ביקור בביה״ס החדשני למדעי בו הציג מנהל ביה״ס סעיד חלבי אסטרטגיות למידה ייחודיות. 

סיכם את הביקור מנהל המחוז ד״ר סער הראל: ״ביקור מרתק, מלמד מאד, באנו להתבונן ולבחון שני צירים מרכזיים, חדשנות ושייכות והחיבור ביניהם, מצאנו מערכת חינוך מאד מיוחדת, גם ברמה המקצועית של הצוותים, גם ברמה הניהולית ובכלל ביכולת לשלב תפיסות של חדשנות בלי לאבד את הזירה של השייכות, היישוב עשה קפיצת מדרגה משמעותית בשנים האחרונות לא רק בהישגים, גם בשיח, בהתפתחות המקצועית של הצוותים, בניהול ובעיקר במקצועיות ובמקצוענות של הצוותים". 

סער: "אני רוצה להודות למפקחת המתכללת לאה אורגד וגסטף על ארגון הביקור, לראש הרשות רפיק חלבי על השותפות העמוקה ולכל אנשי החינוך בדלית אל כרמל , נהנתי לראות אותם היום בפעולה״.

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

3. מורה לפני 6 חודשים
הכל הצגות
2. אמא לפני 6 חודשים
חינוך רקוב
1. דילאווי לפני 6 חודשים
עדיין

מומלצים