עוד יום שתלמידי כיתה ב' ביסודי ג' לא לומדים

ההורים של תלמידי כיתה ב' שהחליטו לא לפתוח את שנת הלימודים, לאור זה שמועצת דליה מתנגדת לפתוח כיתה נוספת ומעדיפה לדחוס את 68 התלמידים בשתי כיתות, ההורים מחריפים את המאבק וגם היום לא ישלחו את ילדיהם לבית הספר, במועצה משייכים את זה כמהלך פוליטי.

02.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
עוד יום שתלמידי כיתה ב' ביסודי ג' לא לומדים

איפה דבר כזה קורה במערכת חינוך בישראל?, 68 תלמידים שעולים מכיתה א' לכיתה ב', במקום שיהנו מפתיחת שנת לימודים, הם מוצאים את עצמם בראש מאבק למען החינוך שלהם. לא יתכן ש 34 תלמידים ילמדו בכיתה.

במועצת דליה במקום לעמוד על הרגליים ולפתור את הבעיה מיד, מתחילים לדבר על פוליטיקה זולה ומשייכים את המאבק לאינטרס פוליטי.

כרגע כדי לפתור את הבעיה צריך לגייס עוד ילד אחד החסר לבית הספר יסודי ג', כדי לפתוח כיתה שלישית.

 

לדיווח הקודם: תלמידי כיתה ב' בבית ספר ג בדליה לא לומדים

תקרית קשה בין ההורים של התלמידים מכתה ב' בבית ספר יסודי ג דאלית אל כרמל, לאחר שההורים הבינו שאין כתה שלישית כמו שסוכם ושהילדים הולכים להידחס לשתי כתות, בטענה שכדי לפתוח כתה שלישית צריכים 69 תלמידים ולא 68, ההורים "לא נסכים להחלטה זו ולא נעביר את הילדים לבית ספר אחר".

ההורים של התלמידים העולים לכיתה ב' בבית ספר יסודי ג' בדליה החזירו את ילדיהם הביתה כמחאה על מה שהוחלט לסגור כיתה ולדחוס את התלמידים בשתי כיתות בטענה שזה התקן של משרד החינוך, ההורים לפורטל הכרמל:"לא נסכים להחלטה הזו, היה הסכם שיכבדו אותו".

ההורים מרגישים שעבדו עליהם, והם הופתעו לראות את המצב הזה, במשך השנה שחלפה קיימו ישיבות עם הנהלת בית הספר והממונים ונחתמו הסכמים, למרות שזה היה בעל פה.

ההורים בצעד קיצוני החליטו להילחם בנושא הצפיפות ואומרים לפורטל הכרמל "לא נסכים לדבר הזה ולא נסכים להעביר את הילדים למקום אחר".

 

פורטל הכרמל

תגובות

3. חן לפני 10 חודשים
בושה
2. מגדי לפני 10 חודשים
חינוך
1. דילאווי לפני 10 חודשים
אל תוותרו

מומלצים