עומרי חלבי חולה ה CP מציג תערוכת אומנות

תערוכת אומנות שהתקיימה במרכז תרבות בדאלית אל כרמל, שהכין הילד עומרי חלבי חולה CP שיתוק מוחין, משכה אנשי ציבור משפחה והורים והצוות החינוכי מדליה וחיפה להגיע לפרגן ולתמוך, עומרי חזק בלייק

08.05.2018 מאת: חסין חלבי
עומרי חלבי חולה ה CP מציג תערוכת אומנות

ראש מועצת דאלית אל כרמל רפיק חלבי, אשתו אבתסאם, חברת המועצה מיראדה חסון, מנהלי בתי ספר יסודי רימה נטור וסעיד חלבי והצוות החינוכי, יחד עם מנהלת בית ספר אופקים חיפה סוזאנה רייף ומנהל מרכז תרבות אמיל חמאדה, העוזרת של עומרי הלא מוסטפא נסר אלדין, ואחרים רבים לקחו חלק בתערוכה של הילד המיוחד עומרי.

התערוכה שבעיקר דיברה על ציורים והדבקות, המחישה את חשיבות מתן ההזדמנות של תמיכה בילד שאוהב מאוד לחיות, אבל חלה במחלה ארורה וקשה שהצליחה לפגוע בו, עומרי למרות הכל ילד חזק ומנסה בכל כוחו לנצח את המחלה.

כאשר שומעים את ההורים של עומרי, סאמר וסיהאם חלבי, מבינים עד כמה קיום התערוכה היה חשוב וטוב.

התערוכה במרכז תרבות, מוצגת באולם הכינוסים במרכז למשך שבוע ימים, הקהל מוזמן.

רימה נטור, שעומרי למד בבית ספרה ושהמחלה תקפה אותו עומרי היה חייב לעבור לטיפולים, אז עזב את בית הספר, דיברה על עומרי ועד כמה היה לה חשוב להגיע ולתמוך בעבודתו האומנותית.

סעיד חלבי מנהל בית ספר יסודי חדשני הודה לקהל ולמרכז התרבות ואיחל לעומרי בהצלחה בהמשך דרכו.

מנהלת בית ספר מיוחד סוזאנה רייף, איחלה לעומר בהצלחה ובעיקר שידרה אהבה ותמיכה ממנה ומצוות בית הספר.

ראש המועצה רפיק חלבי, דיבר על חשיבות הפעילות של הצגת האומנות של ילד חולה במחלת שיתוק מוחין, ועל המועצה שתומכת בפרויקטים מיוחדים כאלה.

הלא מוסטפא נסר אלדין, עוזרת צמודה של עומרי מטעם קדמת מידע, דיברה על עומרי המיוחד ובעל היכולות האדירות שבכל פעם מפתיע מחדש ובעיקר על הרצון האדיר של עומרי להיות חלק מהחברה הישראלית.

אמיל חמאדה, מנהל מרכז תרבות הודה לקהל ולהורים ובני המשפחה שהגיעו לתערוכה, אמיל הזמין את הציבור להגיע וליהנות מההצגות ומהאירועים בשבוע התרבות שמתקיים בדליה.

בין הנוכחים בלט רדואן נטור, הבעלים של מאפיית פאדי נטור, שתומך באופן אישי בעומרי.

לסיום, בשביל ילדים חולים ובעיקר לבני משפחתם זה דבר תומך ומחזק ומחבק ובעיקר חושף את הילדים החולים, דוגמת עומרי, לציבור שלא כל כך מכיר טוב את המחלה ויכולות החולים ובני משפחתם בהתמודדות היום יומית.

זו הזדמנות לאחל לעומרי בהצלחה בהמשך הדרך ושימשיך לעשות לייק גדול לחיים.

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

3. חלבי לפני 8 חודשים
כל הכבוד עומרי
2. עספיא לפני 8 חודשים
תמיכה
1. דאהש נסראלדין לפני 8 חודשים
ילד מיוחד

מומלצים