עושים סדר בתשלומי הורים בבתי הספר בדליה

הורים שימו לב להחלטת ועד ההורים הישובי בעניין תשלומי ההורים לשנת הלימודים תשע"ט 2018 - 2019, לאור ריבוי תלונות הורים על גביית כספים שלא לצורך, הועד החליט לעצור את הגבייה ללא תוכנית מראש, הדבר יחסוך הרבה כסף במיוחד בגנים.

13.09.2018 מאת: פורטל הכרמל
עושים סדר בתשלומי הורים בבתי הספר בדליה

מזה מספר שנים פורטל הכרמל מלווה את ההורים בסוגיית התשלומים לבתי הספר שלא היה סדר בסוגייה, השנה הועד היישובי עושה סדר.

אנס חדיד יו"ר ועד הורים ישובי דאלית אל כרמל, עם יו"ר הועדים של בתי הספר והגנים בדליה, התכנסו וקיבלו החלטה אמיצה, שלא לאפשר לבתי הספר לגבות כספים מעבר למותר ולמה שמאושר ע"י ההורים.

ועד ההורים מביא בשורה, שיהיה תשלום אחיד בכל בתי הספר היסודיים, בגנים, בחט"ב ובתיכון. לגבי חוג לכל תלמיד תכנס השנה לכתות ד' ו-ה' בלבד.

אנס חדיד: "לפי חוזר המנכ"ל יש תשלומי חובה 49 ש"ח שזה ביטוח תאונות אישיות, שאר התשלומים זה תשלומי רשות, צריך לשלם למרות שזה לא חובה, אם לא נשלם נפגע בילדים שלנו, זה עבור חוגים והעצמה לילדים".

אנס חדיד: "הסעיפים לפי חוזר המנכ"ל, ביטוח תאונות אישיות, סל תרבות, מסיבות סיום, מסיבות כיתתיות, טיולים על פי תכנית, וזה שכל בית ספר חייב להציג תכנית מפורטת לגבי הטיולים והפעילויות ורק אז יכול לגבות כסף".

"בישיבה שלנו החלטנו, כי בגנים בנוסף ל 49 ש"ח ההורים ישלמו 217 ש"ח שזה כולל כל הסעיפים, לגבי היסודיים החלטנו שכל בתי הספר יגבו תשלום אחיד לפי כתות, אני רוצה לקוות שכל בתי הספר יביאו תכנית מפורטת להורים למטרות העשרה והעצמה לילדים".

קישור לגביית תשלומי הורים ושכר לימוד במוסד חינוך שאינו רשמי יסודי,  וגביית תשלומי הורים עבור מקצועות לימוד ברמה מוגברת, תכנית לימודים נוספת תורנית ובמוסד חינוך ניסויי וייחודי

 

אנס חדיד תשלומי הורים

תגובות

2. דלוואני לפני 10 חודשים
כל הכבוד לועד ההורים
1. סאמי לפני 10 חודשים
לבדוק

מומלצים