עו"ד זכי כמאל דורש פיצויים במיליוני שקלים מרשת עתיד

בכתב התביעה מגוללים עו"ד זכי וכמאל זכי כמאל, מסכת ארוכה של הפרת התחייבויות והתנהלות תמוהה ומתנכלת מצד רשת עתיד ובעליה, כלפי מרשם ד"ר פואד שאמי אשר הגיעה לשיאה בפיטורים שרירותיים ללא סיבה מוצדקת ונראית לעין.

10.10.2017 מאת: פורטל הכרמל
עו

עורך דין זכי כמאל

עורכי הדין זכי  כמאל וכמאל זכי כמאל, דורשים מרשת עתיד ובעליה לפצות בסכום במיליוני שקלים את ד"ר פואד שאמי, עובד הרשת לשעבר.

עורכי הדין מציינים בתביעתם כי הנתבעים (רשת עתיד ובעליה ) פנו למרשם(התובע ד"ר פואד שאמי) שסיים בשנת 2015 את תפקידו במשרד החינוך כמפקח בכיר וממונה על החינוך הטכנולוגי במגזר הדרוזי.

הציעו לו לעבוד אצלם כמנהל בקרה ומפקח על המקצעות הטכנולוגיים אצל הנתבעים, תוך שהם מסבירים שאחת הסיבות לקבלתו לעבודה היא תקופת כהונתו במשרד החינוך, אולם עד מהרה התברר לתובע כי כל מאודם ותכליתו של המינוי היא לנצל את "קשריו" של התובע  ולא את כישוריו לשמש לנתבעים צינור של העברת וגיוס כספים ממשרד החינוך.

עורכי הדין טענו עוד כי הנתבעים חתמו עם מרשם הסכם כתוב המכיל סעיפים המנוגדים להסכמות שבעל פה בין הצדדים, וכי הובטח לו לקבל חלק השווה ל 10% מההכנסות אותן תשיג הנתבעת בזכות הישגיו ומסלולי הלימודים אותן יצליח לאשר עבור הנתבעת, מבלי לציין זאת בכתב, וכי התובע הצליח במאמצים רבים לאשר מסלולי לימודים חדשים לבתי הספר של הנתבעים בדאלית אלכרמל, פורידיס, ג'סר אלזרקא, חיפה, באר שבע, אום אלפחם , קרית מוצקין ועוד.

אולם הנתבעים החלו להתנכל לתובע בטענה שאינו מבצע את תפקידו נאמנה, וזימנו אותו לשימוע מלאכותי וסתמי בנוכחות נציג הבעלים של הרשת בסיומו הוחלט לפטרו.

עורכי הדין זכי כמאל וכמאל כמאל תבעו מבית המשפט לחייב את הנתבעים לפצות את מרשם בסכום של יותר מ 3 מיליוני שקלים, אשר הועמד לצורך אגרה בלבד על מיליון שקלים.

תגובות

מומלצים