עמוס נצר מחסנים את תלמידי התיכון במגזר הערבי

מבצע חיסונים מיוחד לכ-200 תלמידי תיכון וצוותי הוראה מהמגזר הערבי - הכפרים איבטין, ח'וואלד וראס עלי, תקיים המועצה האזורית זבולון, מחר, יום ב', החל מהשעה 09:00 בבוקר ועד השעה 19:00

24.01.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
עמוס נצר מחסנים את תלמידי התיכון במגזר הערבי

 

ראש המועצה האזורית זבולון עמוס נצר, מקיים החל מהבוקר שיחות עם ראשי המשפחות ביישובי המגזר הערבי במועצה ועם הורים לתלמידי התיכון במטרה לשכנע אותם לאשר את החיסונים לילדיהם וכמו כן, לשכנע להתחסן את כלל התושבים ביישובי המגזר שבמועצה. 

תלמידי כיתות יא' ויב' מהמגזר הערבי הלומדים בביה"ס התיכון מקיף אזורי רמת זבולון וצוותי הוראה יזכו מחר להסעות שאטלים מהיישובים על ידי אוטובוסים של המועצה האזורית זבולון למתחם החיסונים אולם הספורט הממוקם במתחם המועצה האזורית זבולון.

ראש המועצה האזורית זבולון עמוס נצר:"לנוכח אחוז המתחסנים הנמוך במגזר הערבי, החלטנו לקיים החל ממחר את מבצע החיסונים רחב ההיקף לתושבי היישובים מהמגזר הערבי בכלל ולתלמידי התיכון בפרט מיישובי המגזר הערבי במועצה. אנחנו מעמידים לרשות היישובים צוותי צח"י והסברה המורכבים ממתנדבים בראשות יוצאי כוחות הביטחון על מנת שאלה יעודדו את התושבים והתלמידים להתחסן. זו משימה לאומית ואנחנו עושים כל שביכולתנו על מנת להגביר את ההיענות להתחסן ביישובי המגזר הערבי במועצה".

מהמועצה האזורית זבולון נמסר, כי  מבצע החיסונים המיוחד יימשך עד יום חמישי הקרוב, ה-25.1 וכי החל מיום שלישי, יוכלו להתחסן גם תלמידי תיכון - יא' - יב' וצוותי הוראה מביה"ס התיכון מקיף אזורי כרמל זבולון בקיבוץ יגור.

 

תגובות

מומלצים