פירון וניגרי החלו בבחינת מערכת החינוך במועצה האזורית מגידו

המועצה האזורית מגידו החלה בתהליך עומק לבחינת מערכת החינוך במועצה במסגרתו יבחן לעומק מערך החינוך במועצה והתאמתו לעת הנוכחית ולהיותה חלק מהמרחב הביוספרי.

17.11.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
פירון וניגרי החלו בבחינת מערכת החינוך במועצה האזורית מגידו

 

המועצה האזורית מגידו החלה בתהליך בחינת מערכת החינוך במועצה בהובלת שר החינוך לשעבר הרב שי פירון ומיכל ניגרי.

 

במסגרת התהליך נבחנת מערכת החינוך במועצה על כל גווניה בהובלת שי פירון ומיכל נגרי, לשעבר מנכ"לית ומנהלת אגף החינוך בעיריית רעננה. המטרה: לקדם ולדייק את המענים החינוכיים לכלל הילדים והנוער במועצה ולהתאימם לרוח המועצה, כמרחב ביוספרי. מטרת התהליך לקדם את החינוך הביוספרי ולשלבו עם חידושי המאה ה-21. התהליך ימשך כחצי שנה ובמסגרתו יתבצע מיפוי, הבנת הצרכים המועצתיים וגיבוש מתווים ארוכי טווח.

 

פירון וניגרי כבר נפגשו עם הצוות המוביל בחינוך במועצה בראשות מנהלת מחלקת החינוך קרין שטרן, ביקרו בחוות אדמה, בפרויקט הילה (קידום נוער) ובמרכז שמח"ה, שם נפגשו גם עם הורים. פירון וניגרי סיכמו את המפגש הראשון כיום  מעורר השראה והביעו הערכה על כך שההורים שותפים מלאים בתהליך ומחווים דעתם על הנעשה ועל הרצוי להיעשות לדעתם בנושא.

 

מנהלת מחלקת החינוך קרין שטרן סיכמה: "מרגש ומשמח להיות במפגשים הראשונים עם שי פירון ומיכל ניגרי, מפגשים המלמדים, מחדדים ומאירים את החינוך במועצה. יש לפנינו תהליך חשוב שימנף את החינוך במועצה ויביא אותו לחשיבה ארוכת טווח ופסגות חדשות".

 

ראש המועצה איציק חולבסקי: "המטרה שלנו היא שמערכת החינוך תביא לידי ביטוי את המאפיינים הקהילתיים, הערכים החברתיים וחדשנות פורצת דרך. אין לי ספק שבסופו של ההליך מערכת החינוך במועצה ושותפיה הכוללים את התלמידים, הצוותים החינוכיים ההורים והקהילות, יצאו נשכרים ומחוזקים".

 

תגובות

מומלצים