פרופ' אבי בסר מונה כמשנה לנשיא מכללת ספיר

הועד המנהל של המכללה האקדמית ספיר אישר בישיבתו ביום ה-2 באפריל 2014 את מינויו של פרופ' אבי בסר כמשנה לנשיא ומנהל אקדמי. בסר יחליף את פרופ' אורי רגב שכיהן בתפקיד בשלוש השנים האחרונות.

16.04.2014 מאת: פורטל הכרמל
פרופ' אבי בסר מונה כמשנה לנשיא מכללת ספיר

פרופ' אבי בסר (47) נולד, התחנך והקים את ביתו בדימונה. הוא נשוי לריקי ואב ליובל (21) ותבור (18).  פרופ' בסר למד במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון ושם גם עשה את הדוקטורט שלו. את הפוסט-דוקטורט הוא עשה באוניברסיטת 'יורק' בטורונטו קנדה.

פרופ' בסר הינו פסיכולוג חינוכי מומחה, חוקר בעל שם בינלאומי בתחום חקר האישיות, שפרסם כ- 100 מאמרים אמפיריים בכתבי עת בינלאומיים מובילים וכן משמש כחבר מערכת ועורך בכתבי עת בינלאומיים. 

עומרי ידליןנשיא המכללה פרופ' עמרי ידלין ברך על המינוי וציין: "פרופ' בסר הוא זן נדיר במקומותינו -  הוא חוקר בעל שם בינלאומי, ובצד הישגיו האקדמיים הוא גם מרצה מצטיין בעל קשר מעולה עם הסטודנטים.

בנוסף לעיסוקיו האקדמיים הוא נרתם לכל משימה ציונית-ערכית במכללה ומחוצה לה, תורם ומתנדב בקהילה".

המכללה האקדמית ספיר היא המכללה הציבורית הגדולה בישראל. לומדים בה למעלה מ-8500 סטודנטים מרחבי הארץ המגיעים לנגב המערבי ומתגוררים בקיבוצי הסביבה. בספיר שכר הלימוד אוניברסיטאי, שנה אקדמית ראשונה חינם לחיילים משוחררים.

צילום: לירון בוזגלו

תגובות

מומלצים