צעירים ונבחרי ציבור בעוספיה צובעים ומשפצים

​​​​​​​פרויקט יחודי שהובילה חברת המועצה סמירה עזאם בתמורה למלגות שמקבלים סטודנטים, יוצא לפועל פרויקט שיפוץ גלעין הכפר בעוספיה, בין המשתתפים בעבודות צעירי הכרמל משני הכפרים, פגשנו את הטובים והשכנים שמקבלים את העובדים ביד רחבה, גם בהיג היה שם, סרטון

09.06.2019 מאת: חסין חלבי

צעירי הכרמל יחד בעוספיה

 

מגי סקר הובילה את קבוצת הצעירים מעוספיה ודאלית אל כרמל ליום בו התנדבו לצבוע ולנקות את החזית של גלעין הכפר בעוספיה, מגי רואה בפעילות חשובה לא רק לסטודנטים שאמורים לתת בתמורה לחברה, אלא לכל האזור שמתחבר יחד לעשות טוב במקומות שהוזנחו בשנים האחרונות. מגי מזמינה את כל הצעירים להצטרף לקבוצה שהיא מובילה.

ברחוב בגלעין הכפר צעירים רבים מקבוצות אחרות יחד עם חברת המועצה סמירה עזאם מובילת הפרויקט, עבדו קשה, כדי להשלים את החסר לפני סוף שבוע הבא, שבו מתקיים במקום פסטיבל כפר ביקרתם.

סמירה גאה ומעריכה את מה שהיא עושה, במיוחד שבחודשים האחרונים הסטודנטים מקבלי המלגה מעוספיה נתנו מעל 700 שעורים פרטיים בחינם לתלמידי עוספיה.

סמירה בעניין המועצה, מאמינה שבסופו של דבר חברי המועצה יתמכו בתקציב ובהצעת הנהלת המועצה.

ויסאם זאהר סטודנט לתואר שני במנהל, אחד המתנדבים למען החברה, רואה בפרויקט דבר חשוב מאוד, ויסאם מרגיש חלק מרכזי מהחברה המקומית שצריך לתמוך בה מכל הלב לאורך כל השנה.

ראש המועצה בהיג מנסור שמשדר עסקים כרגיל, הגיע בעצמו, צבע ועזר לצעירים ולצעירות, בהיג דיבר על חשיבות הפרויקט שמובילה במועצה סמירה עזאם.

הצעירים תרמו ועבדו מכל הלב וימשיכו לעשות למען החברה.

 

פורטל הכרמל

תגובות

1. עוספיא לפני 6 חודשים
את האמת חסר תקדים

מומלצים