רעות גולדברג נציגת ישראל באולימפיאדת אסיה לפיסיקה

אסיה לפיסיקה תלמידת אולפנת אמית חיפה רעות גולדברג לאחרונה העפילו 8 התלמידים המצטיינים בארץ בפיזיקה לנבחרת ישראל הצפוייה להתמודד באולימפיאדת אסיה לפיסיקה שתתקיים בקרוב, שניים מהם תלמידי אמית: רעות גולדברג מאולפנת אמית חיפה.

05.04.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
רעות גולדברג נציגת ישראל באולימפיאדת אסיה לפיסיקה


רעות גולדברג היא התלמידה היחידה בכל הנבחרת ותמיר שפירא תלמיד אמית מודיעין. השניים הם גם הנציגים היחידים מהחמ"ד.

רעות: "אני הגעתי לאולימפיאדה קצת באקראי, אבל במבט לאחור זו הייתה ההחלטות הטובות ביותר שלי בחיים. למדתי המון, ולא רק פיזיקה. למדתי לעבוד ולהשקיע, לנהל לעצמי את הזמן, ולהתמודד עם בעיות שנראו במבט ראשון לא פתירות. היה לי טוב לצאת קצת מהמסגרת הרגילה ומאיזור הנוחות שלי. אני כמובן אשקיע כמיטב יכולתי לקראת האולימפיאדה, אבל בין אם אצליח ובין אם אצליח פחות, שכר הלימוד כבר בידי". 

מוריה שפירא מנהלת אולפנת אמית חיפה שמחה בהישג המרשים של רעות ומאמינה שהיא מהווה סמל עבור תלמידות נוספות לעוף גבוה. "השמיים הם הגבול".

ד"ר אמנון אלדר, מנכ"ל רשת אמית:"רעות ותמיר כמו עוד מאות תלמידים בארץ, השקיעו ועמלו על מנת להגיע לנבחרת. הם יגעו ומצאו ואנו גאים בהצלחתם ומאחלים להם הצלחה בהתמודדות בזירה הבינלאומית. רשת אמית  רואה בהשקעה במצוינות בתחומי המדע בכלל והפיזיקה בפרט, יעד משמעותי ונמשיך להשקיע בכך".

 

תגובות

מומלצים