שבים אל קמפוס ספיר

לאחר שנה וחצי תחת מגבלות הקורונה, שבו בשבוע שעבר בהתרגשות גדולה מעל 8000 סטודנטים לקמפוס ספיר, במסגרת פתיחת שנת הלימודים האקדמית מציגה ספיר מספר חידושים ובראשם תכנית לתואר שני בתקשורת.

19.10.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
שבים אל קמפוס ספיר

צילום לירון יונגרמן, יח"צ המכללה האקדמית ספיר

 

שנת הלימודים האקדמית נפתחה לפני שבוע במכללה האקדמית ספיר בהתרגשות גדולה עם שובם של מעל 8000 סטודנטים אל הקמפוס, לאחר כשנה וחצי של פעילות מרחוק.

 

מכללת ספיר מובילה מדיניות של מצוינות לצד חשדנות המבטיחה לסטודנטים חוויה אקדמית ייחודית, מעשירה ורלוונטית.

 

פתיחת שנהל תשפ"ב בסימן חידושים: במסגרת פיילוט של המועצה להשכלה גבוהה להטמעת פדגוגיה דיגיטלית הכוללת שילוב של טכנולוגיה, תוכן והנחייה בכלים שונים לשיפור הלמידה וההוראה,  30% מהקורסים בספיר יתקיימו באופן דיגיטלי

 

במרכז לחדשנות ויזמות -ח"י בספיר נפתחה השנה עם מעבדה חדשה ליזמות בעידן המידע בהובלת ד"ר אוהד שקד, הפונה לכלל הסטודנטים בספיר, לחוקרים ולתושבי האזור המעוניינים לפתח מיזמים בתחומי המידע והתקשורת.  

 

במחלקה לתרבות - יצירה והפקה נפתח השנה מסלול ייחודי לאמנים וליוצרים, שלראשונה בישראל יאפשר לסטודנטים לבטא את כישוריהם האמנותיים במהלך הלימודים לתואר BA בתרבות.  

 

במחלקה לתקשורת תפתח השנה תכנית לתואר שני בתקשורת וניו מדיה וכן קורסים חדשים מרתקים, בניהם: קורס של העיתונאי ישי פורת, שיבחן את תפקידו של העיתונאי תחת המציאות בה כל אחד יכול לשדר מכל מקום.  קורס של אשת התקשורת והעיתונאית קרן נויבך על תקשורת מחוללת שינוי והקורס של ד״ר סיון רג׳ואן שטאנג בנושא קרוס מדיה.

 

פרופ' ניר קידר, המשנה לנשיא המכללה האקדמית ספיר: "אנו שמחים ומתרגשים לחזור לקמפוס לאחר שנה וחצי של לימודים מרחוק. האנרגיה הנפלאה שהיתה בשיעורים ובאירועי החזרה ללימודים שארגנה אגודת הסטודנטים והעובדה שקרוב ל-100% מהסטודנטים הגיעו למכללה מלמדים כמה חזק היה הרצון לשוב וללמוד בקמפוס. בצד שמירה על רמה אקדמית גבוהה, על הכשרת הבוגרים לעולם משתנה ועל חיים סטודנטיאליים תוססים, ספיר תקפיד לשמור על בריאות כל באות ובאי הקמפוס בהתאם להוראות משרד הבריאות."
 

 

המכללה האקדמית ספיר היא המכללה הציבורית הגדולה בישראל. לומדים בה למעלה מ-8000 סטודנטים מרחבי הארץ המגיעים לנגב המערבי ומתגוררים בקיבוצי הסביבה ובעיר שדרות. במכללה 16 מחלקות לתואר ראשון (B.A.), 6 מחלקות לתואר שני (M.A.), מרכז טכנולוגי להנדסאים, מרכז ללימודי חוץ, קדם והמשך, וכן בית ספר לאמנות. ספיר מפעילה מעונות, מרכז ספורט, תחנת רדיו, גלריות, שרותי בריאות ופעילות מגוונת של אגודת הסטודנטים. בספיר שכר לימוד אוניברסיטאי ושנה אקדמית ראשונה חינם לחיילים משוחררים.

 

 

תגובות

מומלצים