שומרים על ייחודיות אמן בסלון

במהלכו של השבוע נפגשו מאות תלמידי תיכון מגידו מכיתות ז- יב' עם יוצרים ואנשי רוח מהשורה הראשונה, איתם שוחחו על תהליכי היצירה ועל המגוון האנושי של החברה הישראלית. הפעילות המגוונת התקיימה במפגשים קטנים, שאפשרו שיחה ושאילת שאלות.

22.01.2019 מאת: פורטל הכרמל
שומרים על ייחודיות אמן בסלון

 דורון ארז הרכז החברתי של התיכון ציין: " צוות הרפרטואר המצוין המורכב מתלמידים נציגי השכבות, שהפיק את  השבוע בשיתוף עם  שרית אברהם, רכזת תכנית סל תרבות במועצה, אנו מודים על שיתוף הפעולה עם סל תרבות שאפשר את הפעילות המוצלחת".

בין האומנים שביקרו בתיכון ברק היימן, יוצר סדרת הרשת "עובדים על זה", המשורר רוני סומק, שקרא משיריו יחד עם יאיר ורמוט מנהל מרכז המוזיקה של המועצה, שפרט על כלי נגינה מסורתיים מהמזרח.

מפגש עם הזמרות ורדינה כהן ודפנה ארמוני, ששרו וסיפרו על תקופת הלהקות הצבאיות ושיתפו בתהליך האישי בו הפכו ליוצרות.

צפייה בסרט הדוקומנטרי המיוחד של ליאת דאודי,"שומרת נגיעה" ושיחה עם היוצרת על תהליכי היצירה.סדנת שירה איכותית עם מרב רביד מוזיקאית מרמות מנשה.

ביום האחרון לנושא המשותף  נחשפו התלמידים  לשלושה מופעים איכותיים: "הפסנתרנית" מוזיקה ווידאו של שירה לגמן, "אי שם שדה" מחול עם תמר לרנר רקדנית ויוצרת מקיבוץ רמות מנשה  וההצגה "אף פ'ם לא" עם ידידיה ויטל.

 שבוע הנושא המשותף סיכם את מחצית הראשונה לשנת הלימודים הנוכחית, בהשראת השבוע הקסום ,תחל מחצית שנייה מעניינת ומלאת חוויות בתיכון אזורי מגידו.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים