שמס חסון בתגובה לתשלומי הורי ילדי הגנים בדליה

חבר מועצת דאלית אל כרמל מהאופוזיציה שמס חסון בתגובה לפרסום בפורטל הכרמל והצפון בעניין תשלומי הורים, מתייחס לסוגיה, "זו בעיה של המועצה שלא דאגה להעביר את הנתונים המדויקים ללשכה המרכזית לסטטיסטיקה וככה הדירוג הסוציו אקונומי עלה למרות שהוא לא משקף את המציאות".

04.02.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
שמס חסון בתגובה לתשלומי הורי ילדי הגנים בדליה

 

בעקבות הכתבה בפורטל הכרמל והצפון, תחת הכותרת  " זעקת ההורים בדליה לתשלומי הגנים הנדרשים ", שמס חסון מגיב לדברים ואומר: "למיטב ידיעתי תשלום החובה היחיד הינו 50 ₪ לביטוח התלמדים, גם הרשות מחוייבת לשלם עבור ילדים נזקקים במקרה זה".

שמס חסון: "תשלום יוח״א היה עד לפני תקופה די קצרה ולפני שינוי הדרגה הסוציו אקנומית לדלית אל כרמל שבזכות ראש המועצה מר רפיק חלבי העלה אותנו מדרגה שלוש לדרגה ארבע , כך שהדבר הראשון עלה לנו בכיס". 

שמס חסון: "גן חובה היה תשלום מינימלי לארוחה חמה בלבד, בנוסף לתוכנית ציל״ה או ניצנים בגן טרום חובה התשלום היה 50 ₪ לחודש". 

שמס חסון: "היום אנחנו נמצאים במצב סוציאלי יותר גבוהה לפי דיווחי הרשות והרווחה לכן חייבים לשלם יותר. הבעיה הינה בהורים שלא נמצאים בקריטריון של מצב סוציאלי נמוך אך בכל זאת אין ביכולתם לשלם מדי חודש על הילד לגן כל הסכומים הללו. בעיה זו נמצאת כמעט בכל בית שחייב צהרון לבן שלו". 

שמס חסון: "הבעיה ברשות שהגיעה אלי, שאין ילד יכול להירשם לגן מסויים הקרוב לבית או שימשיך שנה נוספת בגן שלו בלי שישלם לצהרון , אפילו ילד שיוצא בשעה שתיים מהגן. 

יש לציין שבגן אחר צהריים אין גננת אלא יש סודנטית או כל מי שלמדה נושא אחר מגיל הרך, וחוסר אימון  במערכת גני הילדים והפיקוח על זה מפחיד את ההורים להשאיר את הילדים שלהם בגן עד השעה ארבע".

 

תגובות

8. סמי לפני 2 חודשים
القطط السمينه
7. עדואן לפני 2 חודשים
למספר 1 נכון מאוד , המצב הולך וניהיה גרוע יותר ור.מ חושב שהתושב עשיר
6. להכין עצומה לפני 2 חודשים
להכין עצומה
5. מועתז לפני 2 חודשים
שטויות
4. הורים לא לשלם לפני 2 חודשים
מועצה כושלת
3. אימא לפני 2 חודשים
אתה מדבר שטיות
2. רואן לפני 2 חודשים
נא לבדוק נתונים
1. הבל הבלים לפני 2 חודשים
טענות חסרות שחר

מומלצים