תלמידים דרוזים בתכנית הסייבר הלאומית

מאות משתתפים ובהם 250 תלמידי כיתות י' מהצפון ובכלל זה מהישובים הדרוזים בית ג'אן, פקיעין, מג'אר, חורפיש, כסרא-סמיע ויאנוח-ג'ת, לקחו חלק בהשקת פתיחת שנה''ל התש''ף של תכנית מגשימים, תכנית הסייבר הלאומית, שתתן מענה ליכולות ולפוטנציאל של משתתפי התכנית.

24.10.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
תלמידים דרוזים בתכנית הסייבר הלאומית

 

מנהלת המחוז ד"ר אורנה שמחון: "העיר מעלות אירחה את הכנס המחוזי לפתיחת תכנית מגשימים - תכנית הסייבר הלאומית לשנת תש"ף ואני מודה על כך לראש העיר ולכל מי שסייע בקיום האירוע המרגש. מחוז הצפון מחויב לטפח בקרב תלמידיו את כישוריהם, להציב בפניהם אתגרים והזדמנויות במטרה לאפשר להם לנווט בביטחון את הדרך קדימה בסביבה דינמית, אינטנסיבית, בלתי צפויה, שמתפתחת ומשתנה ללא הרף, תוך יצירת תמונת עתיד למימוש מקסימאלי של היכולות והפוטנציאל הגלומים בכל אחד ואחת. בכוונתי להעצים ולמנף את המפעל החשוב הזה".

בערב בו לקחו חלק מאות משתתפים ובהם 250 תלמידי כיתות י' מהצפון ובכלל זה מהישובים הדרוזים:  בית ג'אן , פקיעין, מג'אר, חורפיש, כסרא-סמיע ויאנוח-ג'ת נחשפו התלמידים וההורים הנרגשים לליבת התכנית ולדרישות ולאתגרים המחכים להם בשלוש השנים הקרובות.

התלמידים שהתקבלו לתכנית עברו שלושה שלבים של מיונים שכללו מבחנים וראיונות אישיים ובערב האירוע קיבל כל אחד מהם מחשב נייד שישמש אותו במהלך לימודיו מציין דובר המחוז , דויד גורלי .

באירוע שנערך בהיכל התרבות של מעלות תרשיחא לקחו חלק גם  מנכ"ל המרכז לחינוך סייבר- שגיא בר, ראש מנהל החינוך אורנה טל , מנהלת אזור צפון יעל לוי, ונורית ברגר גיל מתכללת התכנית מטעם המחוז.

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים