תערוכת כרזות וירטואלית

חינוך בּוֹנֶה קהילה בּוֹנָה חינוך תערוכת כרזות וירטואלית​​​​​​​, ארגון אונסק"ו הכריז על ה-24 בינואר כיום החינוך הבינלאומי. ביום זה קיימו ארגונים חינוכיים וחברתיים ברחבי העולם חגיגות, כנסים, ועידות והרצאות. השנה, עקב משבר הקורונה התקיימו האירועים באופן וירטואלי.

03.02.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
תערוכת כרזות וירטואלית

 

המרכז לקהילה, מנהיגות והשראה (ק.מ.ה) במכללה האקדמית לחינוך אורנים בשיתוף קהילת 'חינוך 2020' יצר לכבוד יום זה תערוכה וירטואלית בנושא חינוך בּוֹנֶה קהילה בּוֹנָה חינוך, בה מוצגות כרזות המתארות את השותפות העמוקה בין חינוך וקהילה בשנת 2020, על רקע מגיפת הקורונה.

בק.מ.ה מאמינים כי קהילה חזקה ובריאה היא כזו שכל קבוצות הגיל פועלות בה יחד, למימוש חזון משותף, כאשר כל פרט וכל קבוצה נתפסים כשייכים, ומרגישים משמעותיים ונחוצים, והיא מחנכת את צעיריה כך שיהפכו למבוגרים המקדמים, מחזקים ומעצבים נורמות קהילתיות ראויות.

עשרות כרזות הוגשו למארגנים על ידי קהילות, אירגונים, קיבוצים, בתי ספר, מכללות, סיפריות ועוד, כולם עוסקים בתחומי החינוך או הקהילה והיו שותפים ליוזמה חינוכית-קהילתית בשנה החולפת, מתוכן נבחרו 45 כרזות המתארות עשייה מבורכת ויוזמות מקוריות לפעילות מחברת, מחבקת ומכילה בעיתות מצוקה.

בין הכרזות  בתערוכה כרזה של מועצה איזורית עמק חפר שהפגישה במהלך 'שבוע הנערה' גיבורות מעוררות השראה החיות בקהילה עם התלמידיוןת הצעירות, כרזה של המועצה איזורית מגידו על גינה קהילתית שהקימו תלמידי כתות ד' בסיוע מתנדבים ותיקים, ארגון שומרי הגן ביבנאל מקדם לימודים באויר החופשי מחוץ לכיתות. בדגניה ב' ערכו משחק 'חפש את המטמון האנושי' בהשתתפות חברי הקבוץ לדורותיהם, מרכז מרים רות לספרות ילדים במכללת אורנים מציע הכשרות למורות, גננות ומדריכיות בעברית ובערבית, ואילו תיכון אוהל שם ברמת גן מספר בכרזה שלו על סדנאות אמנות לתלמידים בסיוע מדריכים מן הקהילה.

 

ניתן לראות התערוכה באתר ק.מ.ה תערוכת הכרזות קישור

 

 
 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים