"לפגוש את אלוהים ברמזור"

מבית החולים השיקומי בגיל 21  כאשר גופו מקובע למיטה מיוחדת והפנים מטות מטה, מביטות ברצפה, לאחר שג'יפ צבאי התהפך ויחד איתו חייו. ד"ר סברון נפצע בחוט השדרה,פציעה שהותירה אותו,עם גוף משותק בכיסא גלגלים עד היום.

07.07.2020 מאת: רחל אבידר
"לפגוש את אלוהים ברמזור"

 

"לפגוש את אלוהים ברמזור" הוא ספרו השלישי של ד"ר תומר סברון פסיכולוג קליני-רוחני, ספריו הקודמים שנביא בהמשך "לסובב את הגלגל-מסע מפציעה לצמיחה" והספר השלישי “להתעורר מדריך רוחני -מעשי",ספר זה מכיל שלושים מאמרים שכתב והעלה במהלך השנה האחרונה.

מאמרים אלו נותנים ידע וכלים להתמודדות עם הקשיים היומיומיים קיימים,ויש לכולנו, הדברים עליהם כותב המחבר מאמרים הנוגעים באנשים מחזקים,נותנים השראה,ותקווה ומכוונים בדרך לשינוי, בספר משולבות תמונות שדרכן משתקף הקסם,

ד"ר תומר סברון פסיכולוג קליני רוחני

מרצה ומנחה סדנאות,נפצע קשה במהלך שירותו הצבאי מזה כשלושים שנה הוא בכיסא גלגלים, תומר הוא בעל תואר דוקטור בנוירו- ביולוגיה,מכון ויצמן למדע ובעל תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת בר אילן ,תומר פנה ללימודי פסיכולוגיה במטרה לטפל באנשים ולסייע להם.

"לפגוש את אלוהים ברמזור "מכיל מאמרים  רבים, נדגיש את חלקם כאן

כיצד נוכל ליצור את המציאות שאנו חולמים עליה?

מהם התסמינים האמיתיים שיש בתוכנו שגורמים לנו להיתקע בעבר

ולשחזר אותו שוב ושוב?

המוח מתעתע בנו … המחשבות,.. הפחדים.. כיצד נוכל להתגבר עליהם? לפסוע לעבר הצמיחה והתחזקות.

 המסע של ד"ר סברון שדרכו קיבל את כל הידע שיש בו,החל מבית החולים השיקומי בגיל 21  כאשר גופו מקובע למיטה מיוחדת והפנים מטות מטה, מביטות ברצפה,ג'יפ צבאי התהפך ויחד איתו חייו., נפצע כאמור בחוט השדרה,פציעה שהותירה אותו,עם גוף משותק בכיסא גלגלים עד היום,הספר מעביר לך הקורא כח ועוצמה רצון לצאת מחוזק ולא קורבן.

ממליצה בחום על קריאת הספר המיוחד הזה לקבל כוחות השראה,איך יוצאים ומגיעים לחיים שלמים למרות ואף על פי  כן.

יישר כח ד"ר תומר סברון  על ההשראה לחיים טובים על אף "שפוגשים את אלוהים ברמזור "בגיל כל כך צעיר. כנסו לדף הפייסבוק של ד"ר סברון פסיכולוג קליני -רוחני,אתר אינטרנט TOMERSIVRON/CO/IL

 

 המלצות שבועיות על ספרים שקראתי מחברים שאינם מגדירים עצמם סופרים אלא מהבנתם בחיים, אם מדובר בסיפור אמיתי,או מתוך ידע והבנה מקצועית ,במקרה הנ"ל גם וגם.

להצליח לגעת באושר הפנימי שלנו ,להתעורר להתחיל לחיות, וכפי שכתב לי אישית

בספרו המיוחד המרתק  "אלוהים נמצא  בכל  מקום בכל עלה,קרן אור וענן, בכל נשימה ותא מתאי  גופנו שתדעי גם את למצוא ולראות,את  אלוהים  שנמצא בכל דבר ומקום"

ואני מוסיפה אמן.

 

פורטל הכרמל

תגובות

1. היאם אבו זלף לפני 1 חודש
למדתי לאהוב ולכבד

מומלצים