"מדוע נבחרי ציבור בדליה לא מגנים אלימות?"

יו"ר ועד ההורים הישובי אנס חדיד בשם כל חברי הועד מפרסם מכתב גינוי למקרה האלימות בישוב בו מציין:" עוקבים אחר מקרי האלימות במדינה, בחברה הערבית והדרוזית ומבינים שצוו השעה מחייב אותנו לפעול", הועד שואל איפה נבחרי הציבור בעניין?

30.01.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
"מדוע נבחרי ציבור בדליה לא מגנים אלימות?"

 

אנס חדיד יו"ר ההנהגה ההורית ביישוב  בשם כלל חברי ההנהגה ההורית ביישוב.

מכתב הועד שפורסם ברבים מתייחס למקרים וכך נכתב

"לאחרונה היינו עדים למספר מקרי אלימות ביישוב, אנו כהנהגה הורית יישובית (ועד הורים) מגנים בחריפות כל מקרה אלימות מכל סוג שהוא.

אנו עוקבים אחר מקרי האלימות במדינה, בחברה הערבית והדרוזית ומבינים שצוו השעה מחייב אותנו לפעול על מנת לצמצם ולמגר את תופעת האלימות בכדי שלא תתפתח למקרים קשים בהם אנו עלולים לשלם מחיר כבד.

כהנהגה הורית יישובית אנו קוראים להורים וכלל תושבי הכפר לא ל"חנך לאלימות" ולמחוק את המשפט " اللي بيضربك اضربه " בייחוד בגיל הרך בו הילד לא יודע להבדיל בין הגנה עצמית לשימוש באלימות, אנו קוראים לכם לנהל שיח עם הילדים והנוער ולגדל אותם על ערכי הסבלנות והסובלנות ולהטמיע בהם את ערכי החברות והרעות עוד מגיל קטן.

אנו כהנהגה הורית יישובית מוציאים הודעה זו מתוך תחושת אחריות, מחויבות ושליחות אנו תובעים מהמנהיגים, מנהלי בתי הספר והצוותים החינוכיים לגנות כל מקרה אלימות ולהניע שיח חברתי שיגביר את המודעות והסלידה החברתית מתופעת האלימות הגואה לרבות אכיפה ושימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותם.

כולנו תקווה שמקרי האלימות לא יחזרו על עצמם, מחובתנו לטפל בכל מקרה ולא לתת יד לטיוח או התעלמות ממקרי אלימות מכל סוג".

 

תגובות

1. עדון לפני 2 חודשים
أنا اربي اولادي على التسامح ، ومع القول الي يقول الي بيضربك كسرو

מומלצים