האם הלחץ הציבורי יבטל הקמת שדה תעופה בעמק?

רשויות הצפון והדרום מרחיבות את היקף המאבק בנושא שדה התעופה, דליה ועוספיה לא שותפות, אייל בצר עם מטה המאבק נגד שדה תעופה בעמק, קיימו פגישת עדכון אודות המהלכים הצפויים לאחר סיום הבחירות המוניציפליות.

31.12.2018 מאת: פורטל הכרמל והצפון
האם הלחץ הציבורי יבטל הקמת שדה תעופה בעמק?

בין הנושאים אשר נסקרו, שיתוף הפעולה בין רשויות הדרום והצפון, אשר הגדיל לאחרונה את המשאבים העומדים לרשות המאבק.

עד היום גויסו כ-2 מיליון שקלים, מיליון ש"ח מרשויות הצפון ומיליון שקלים מרשויות הדרום. את עיקר המימון מרשויות הצפון תעביר המועצה האזורית עמק יזרעאל, המקדישה לטיפול בנושא שדה התעופה כ-400 אלף ₪.

אחריה המועצה המקומית קריית טבעון אשר הוסיפה 300 אלף ₪, המועצה המקומית רמת ישי, עם 200 אלף ₪ והמועצה האזורית מגידו, עם 100 אלף ₪. מיליון שקלים נוספים כאמור, יתוקצבו על ידי רשויות דרום הארץ.

לאחר גיוס המשאבים הכלכליים, יתקיים מכרז לספקי שירותים שונים לטובת המאבק, בניהם יעוץ משפטי המתמחה בתשתיות, יעוץ תקשורתי וייעוץ פוליטי, הנחוץ באופן ברור כעת עם כניסתנו לשנת בחירות.

אייל בצר ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל: " ישנן הצלחות משמעותיות רבות למאבק. שיתוף הפעולה בין רשויות הצפון דרום מהווה מכפיל כח משמעותי ואני משוכנע כי איחוד הכוחות ימשיך לקדם את המאבק ולהביא להצלחתו. הבחירות הן תקופה קריטית לקידום הנושא ואני מתכוון להמשיך ולהוביל את המאבק להקמת שדה תעופה בינלאומי גדול בנבטים ושדה תעופה משלים בחיפה".

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים