כתב תביעה חמור בגין בניה ללא היתר בעוספיה

חוק קמיניץ מתחיל לעבוד ביד קשה ולא מתפשרת, תביעה נגד תושב ומתכנן, לפי החוק גם קבלן עלול להיתבע, מדובר בבניין ענק שנתנו לו להיבנות ועכשיו תובעים בהנחיית היועמ"ש לממשלה , צו הפסקה הוצא לראשונה ב 17-9-2017, לפרטים

24.08.2018 מאת: חסין חלבי
כתב תביעה חמור בגין בניה ללא היתר בעוספיה

אם מעיינים בכתב התביעה שמוגש לבית המשפט בהנחיית היועץ המשפטי לממשלה, נגד שני תושבי דאלית אל כרמל, שבנו בתחום שיפוט עוספיה, מגלים שההטמעה של חוק קמיניץ מתחילה לעבוד נגד כל מי שבנה בית, קיר או מחסן, בשנת 2017 עם אישור ותיקון החוק.

ניתן לעיין בקישור הנ"ל  "תיקון חוק הבניה רוצים לבנות שימו לב"

שאלות רבות נשאלות, שועדות התכנון יכלו למנוע מצבים מהסוג הזה, ואם זה באמת הפריע לתכנון ונעשתה בניה לא חוקית למה העבודות לא הופסקו מיד בכל אמצעי? ולמה נתנו לבעל בית להמשיך את הבניה ועכשיו באים לתבוע אותו?

יש הרבה שאלות שמתבקשות שעל משרדי התכנון והמדינה לתת תשובות, מדוע זה קורה דווקא בכפר הדרוזי ואם המשרדים מתכוונים שהמצב הזה ישאר כך, כמו שהוא.

לא פעם, אנו עדים, שועדת תכנון ובניה רכס הכרמל, הוציאה צווים מנהליים למספר מקומות שנבנו ללא היתר, או לאזרחים שפלשו לקרקע מדינה, ולא קרה כלום עם זה, אפילו חלק מהתושבים המשיכו את הבניה, מתברר שאין לועדה המקומית רכס הכרמל כוח.

לכתב התביעה בבית משפט השלום בחיפה להגדלה יש להקליק פעמיים.

 

פורטל הכרמל

תגובות

4. משפטן לפני 1 שנה
בבקשה לתקן: כתב אישום ולא כתב תביעה
3. חלבי לפני 1 שנה
כנראה טעינו
2. אמיר לפני 1 שנה
נותנים לאנשים לבנות ואז תובעים
1. דילאווי לפני 1 שנה
זו רק תחילת הדרך.

מומלצים