למגר את  תופעת הפגיעה בנוף בטבע ובחקלאות

עם תחילת הגשמים מגיעה תקופה רגישה בעלת פוטנציאל גבוה לפגיעה בשדות הזרועים, מחלקת הביטחון של המועצה יחד עם מתנדבי המתמיד וגורמי ביטחון  נוספים ממשיכה במבצעי האכיפה, הסיור והפיקוח בסופי השבוע.

19.11.2018 מאת: פורטל הכרמל והצפון
למגר את  תופעת הפגיעה בנוף בטבע ובחקלאות

חקלאי ותושבי מגידו מתגייסים לשמור על הבית, במועצה אזורית מגידו החליטו להרחיב את הפעילות  ולמגר את  תופעת הפגיעה בנוף ,בטבע ובחקלאות.

עם זאת, החקלאים נקראים להציב שלטים בעברית ובערבית במקומות מועדים לפורענות המורים לא לעלות על שדות זרועים ולגדר במידת האפשר את השטחים.

המועצה תסייע בנושא השילוט באמצעות תקציבי  המרחב הביוספרי, כדי לקדם את ההנחיות וההכוונה להמוני המטיילים הפוקדים את האזור האטרקטיבי .

בנוסף המועצה  מזמינה  את תושביה  להצטרף למתנדבים הרבים שפועלים יחד עם מחלקת הביטחון במבצעי האכיפה בסופי השבוע.

ראש המועצה איציק חולבסקי, מייחס חשיבות רבה לנושא הבטיחות של תושבי המועצה והמטיילים הרבים באזור. כמו בכל שנה מתקיימת במועצה האזורית מגידו פעילות אינטנסיבית  ונחושה נגד התופעות הקשות .

ראש המועצה חולבסקי אמר: "המטרה שלנו היא להרתיע נהגים מתפרעים על מנת לעקור את התופעה הזאת מהשורש. המרחבים הגדולים של המועצה מושכים אליהם את נהגי הטרקטורונים וחלקם נוהגים כאן בפראות במקומות שעלולים לפגוע בחיי אדם ופוגעים בערכי נוף ,טבע וחקלאות ובזה אני מתכוון להילחם בכל כוחי".

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים