מועצת דליה אישרה קידום תכנית מפורטת אלרנדה

חברי מליאת מועצת דאלית אל כרמל אישרו את תכנית מפורטת אלרנדה, שהוכנה ע"י משרד אבירם אדריכלים בע"מ, הציגה את התכנית דפנה דורסמן, בשיתוף אמיר עיסמי מחזיק תיק התשתיות וראש המועצה רפיק חלבי, ונסרין דקסה, נעדרו 6 חברי מועצה.

12.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מועצת דליה אישרה קידום תכנית מפורטת אלרנדה

 

ישיבת מליאה לא מהמניין שדנה באישור תב"רים, העשרת דמי כיס לנערים מטופלי רווחה, אישור פרוטוקול ועדת שמות, נוסף לתיקון כביש חמוד נסראלדין ועוד, אישור תבחינים להנחות, אישור תכנית מפעל הפיס והשקעה במספר בתי ספר ואולמות ספורט ואישור קידום תכנית אלרנדה, בנוסף להצטרפות גוף ממשלתי כיזם בתכנית, עקב יציאת מוגבלות שיפוט.

העדרותם של חברי מועצה רבים אין לה הסבר, חשיבות העניין רבה להתפתחות הישוב, אבל בכל זאת היה לקואליציה רוב במליאה, מטעם האופוזיציה נכחו שמס חסון וגמיל עיסמי, שתמכו בקידום התכנית.

אמיר עיסמי מחזיק תיק התשתיות ומהנדסת המועצה נסרין דקסה, יחד עם ראש המועצה רפיק חלבי, מאמינים בתכנית, שתתן מענה לדיור של אלפי צעירים.

נשמעו טענות שהתכנון חל על שטחים ועל אחרים לא, ע"י חבר המועצה גמיל עיסמי, הדברים קיבלו הסבר שזה לא נכון והחלוקה היא שווה.

תכנית אלרנדה שנמצאת מזרחית לשטח המזבלה הישן, שטח שנמצא עוד בשלבים ראשונים ללא בניה רבתית, הוא סוגר את הגבולות של דאלית אל כרמל ממערב דרום, התכנון נמצא בשלב מתקדם, שצריך לעבור עוד את האישורים השונים.

לדברים בסרטון

 

קידום תכנית אלרנדה בדליה 2019

תגובות

2. תושב לפני 10 חודשים
הקצאת קרקע
1. תושב לפני 10 חודשים
כל הכבוד למועצה

מומלצים