נעצרו 4 חשודים בהלבנת הון והשתלטות על קרקע ממגאר

בתום חקירה סמויה שארכה מספר חודשים ע"י צוות חקירה מיוחד של מרחב כנרת, פשטו שוטרי משטרת ישראל בשיתוף פרקליטות מחוז צפון אזרחי, רשות המיסים מס הכנסה, המשטרה הירוקה, גורמי הוועדה לתכנון ובניה ומשרד העבודה על מספר מתחמים בכפר מג'אר.

09.07.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
נעצרו 4 חשודים בהלבנת הון והשתלטות על קרקע ממגאר

 

4  חשודים בשנות ה-30 וה-50 תושבי הכפר נעצרו בחשד להלבנת הון וניהול עסק להמרת מטבע ללא רישום במרשם, רכבי יוקרה נתפסו כמו כן מאות אלפי שקלים בצ'קים ובמזומן, תרמילי תחמושת, קליעים ומסמכים רבים.

בשעות הבוקר המוקדמות עם סיום שלב החקירה הסמויה שארכה מספר חודשים פשטו בלשי משטרת ישראל יחד עם גורמי פרקליטות מחוז צפון- אזרחי, רשות המיסים-מס הכנסה, המשטרה הירוקה, גורמי הוועדה לתכנון ובניה ומשרד העבודה על בתיהם ומתחמי עסק בבעלותם של ארבעת חשודים כשהם מצויידים בצווי חיפוש ומעצר חתומים על ידי בית המשפט. 

על פי החשד נהגו החשודים לבצע עבירות לפי חוק איסור הלבנת הון בהיקף כולל של מליוני שקלים. 

במהלך החיפושים נתפסו צ'קים וכסף מזומן בסכום של מעל למליון שקלים, מספר רכבי יוקרה בינהם רכב שעפ"י החשד היה מעורב באירוע ירי, תרמילי תחמושת ומסמכים רבים.

חשוד אחד שוחרר למעצר בית ושלושת החשודים הנוספים הובאו לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבית משפט השלום בטבריה ומעצרם הוארך עד לתאריך 12.07.19.

משטרת ישראל רואה בחומרה עבירות כלכליות להם קשר ישיר לפעילות עבריינית הפוגעות במרקם החברתי ותמשיך להילחם עם כלל הגורמים האזרחיים הרלוונטיים והאמצעים העומדים לרשותה על מנת לחזק את תחושת הביטחון בקרב הציבור ולהביא את העבריינים לדין.

 

פורטל הכרמל מעצרים בכפר מגאר

תגובות

4. بطاح לפני 9 חודשים
وسارقين كهرباء ومياه من المجلس الله لا يوفقكوا ربي
3. غبيشي לפני 9 חודשים
لا تدفش ابن الحرام بيوقع لحالو
2. غبيشي לפני 9 חודשים
غبيشي
1. יודע דבר לפני 9 חודשים
מיץ של הזבל

מומלצים