סגן השר יואב בן צור זרק גלגל הצלה לרפיק ובהיג

הסמכות של התכנון במגזר סגן שר הפנים יואב בן צור "משס" מגייס את יו"ר התכנון מיכל מריל, איתמר בו דויד יו"ר הועדה המחוזית, רונן סגל סגן מתכננת מחוז חיפה, לעזור לתכנון של דליה ועוספיה, השתתפו שייך מוופאק טריף, עו"ד ראיד שנאן, חברי מועצה ואנשי ציבור. סרטונים.

12.11.2020 מאת: חסין חלבי
סגן השר יואב בן צור זרק גלגל הצלה לרפיק ובהיג

התוכנית בחסות: גל תשתיות פיתוח הכרמל בע"מ, חברה קבלנית לעבודות פיתוח ברמה גבוהה, מבצעת עבודות במגזר הציבורי והפרטי, ניסיון רב בתחום, בהנהלת סאמר חלבי , 0502611762

 

שר הפנים אריה דרעי שמקבל את השרביט על התכנון אחרי שהיה במשרד האוצר, מינה לסגנו חבר מפלגתו הרב יואב בן צור, לטפל בבעיות התכנון במגזר הלא יהודי.

סגן השר יואב בן צור הגיע עם צוות מקצועי לדאלית אל כרמל ועוספיה ושמע סקירה כוללת על בעיות התכנון והחסמים בשני הכפרים ובעיקר התבקש לטפל במתווה שאישרה ועדת הגבולות של קלעג'י.

יו"ר התכנון מיכל מריל התייחסה לדברים שעלו בישיבה ובעיקר חידדה שצריך בצמוד לוילה שבונים כביש רחב, כי זה משרת בסופו של דבר את התושבים עצמם.

יו"ר ועדה מחוזית איתמר בן דויד, שמאוד רוצה לעזור ולמצוא פתרונות לכל מכלול הבעיות שהצטברו במשך שנים, אישורים, היתרים, תקציבים, שטחים ציבוריים ועוד.

בפגישה לקחו חלק שייך מוופק טריף שהודה באופן אישי לסגן השר בן צור על הביקור בכפר הדרוזי, והביע בפניו את התגייסותו לטובת מציאת פתרונות לתכנון.

עו"ד ראיד שנאן יועצו של השייך טריף, פנה לסגן השר ולצוות המקצועי, שיקחו בחשבון, שאם זה מצליח בדליה ועוספיה זה יצליח בכל הכפרים ואם זה לא יצליח עו"ד ראיד הזהיר ממכשול חמור מאוד בשאר הכפרים.

חברי המועצה מרזוק קדור שדיבר בשם האופוזיציה ביקש למשוך את תכנית המתאר מיד ולתכנן אותה מחדש. אמיר עיסמי , עאמר חסיסי, גסאן והבה, חכמת זידאן וסאלח בדריה, הצביעו על הבעיה הקשה בנושא התכנון.

רפיק חלבי ובהיג מנסור העלו בפני סגן השר את הבעיות הקשות של התכנון וממה שהם סובלים מהעניין.

 

לדברים של סגן השר בן צור בסרטון

 

 

לדברים של מיכל מריל בסרטון

 

 

לדברים של איתמר בן דויד בסרטון

 

 

לדברים של עו"ד ראיד שנאן בסרטון

 

 

 

לדברים של רפיק חלבי בסרטון

 

 

לדברים של שייך מוופק טריף

 

 

לדברים של מרזוק קדור ועאמר חסיסי

 

 

לדברים של אמיר עיסמי

 

 

 

התוכנית בחסות: גל תשתיות פיתוח הכרמל בע"מ, חברה קבלנית לעבודות פיתוח ברמה גבוהה, מבצעת עבודות במגזר הציבורי והפרטי, ניסיון רב בתחום, בהנהלת סאמר חלבי , 0502611762

 

פורטל הכרמל

תגובות

12. سمير לפני 5 חודשים
اعضاء المجلس الموالاة
11. ביקורת נוקבת לפני 5 חודשים
מעל שבעים שנה
10. דליה לפני 5 חודשים
טירוף
9. אישה לפני 5 חודשים
אצלנו חשדנים
8. حلبي לפני 5 חודשים
كلام فاضي
7. عادي לפני 5 חודשים
الحلول الجذرية
6. דילאווי1 לפני 5 חודשים
אותן
5. مواطن לפני 5 חודשים
الدالية
4. عفيف לפני 5 חודשים
الايام تمر بسرعة
3. אמיל לפני 5 חודשים
יא עיני
2. תושב לפני 5 חודשים
עזרה חשובה
1. כאמל לפני 5 חודשים
סגן שר הולך וסגן שר בא

מומלצים