עו"ד תייסיר חסון "להתאחד להסדרת תכנית המתאר"

תכנית המתאר הכוללנית של דאלית אל כרמל שהופקדה ביולי 2020, מביאה הרבה תושבים להגיש ערעור על מתווה התכנית, עו"ד תייסיר חסון בשיחה לפורטל הכרמל והצפון "המועצה צריכה להתאחד ולא להפקיר את התושבים, שרוצים לשמור על אדמתם".

12.03.2021 מאת: חסין חלבי
עו"ד תייסיר חסון "להתאחד להסדרת תכנית המתאר"

 

ימים לא קלים עוברות הרבה משפחות בדאלית אל כרמל, שהלכו להתנגד לתכנית המתאר הכוללנית אשר הופקדה בועדה המחוזית ביולי 2020, עו"ד תייסיר חסון מסביר על המהלך של ההתנגדות שמשרדו מגיש עבור נפגעי התכנית, ואומר "נפלו בתכנית פגמים רבים, שמפריעים להתפתחות הישוב עכשיו ובעתיד, התכנית לא לקחה בחשבון את מה שאישרה ועדת קלעג'י ומה שנגרע ב- ג' 1209 בהר שוקף, בגוש 11515 מה שהוחלט בבית המשפט המחוזי להחזירו לשטח הכפר".

עו"ד תייסיר חסון: "שיחקנו לידי מנהל התכנון, הרשות המקומית הייתה אמורה לקחת את כל הפרמטרים בתכנית ואז לגשת להפקיד אותה, זה לא זמן לויכוח, המטרה שכל הגורמים יתאחדו כדי להציל לאזרחים הפשוטים את הרכוש שעבדו קשה להשיגו".

עו"ד תייסיר חסון: "הבעיה שהתכנית באה להסדיר בישוב שהתכנית הכי עדכנית שלו מ 1987, ולכן קשה להכיל עליו פרמטרים של תכנון לאדמות מדינה אלא להתאימו למצב הקיים, לכן לדעתי היה צריך לעשות באלרנדה ובאלואנסה לגליזציה ולא איחוד וחלוקה".

עו"ד תייסיר חסון: "לגבי ההאשמות והאצבע המאשימה כלפי הממסד שלא מטיב עמנו, בסופו של דבר המילה האחרונה היא של קברניטי הישוב, ולא צריך להאשים רק את הממסד".

 

עורך דין תייסיר חסון 2021

תגובות

8. רפיק ושקרן ואכרם נביא לפני 1 חודש
חחח
7. חסוני לפני 1 חודש
תייסיר אל תאמין לרפיק הוא שקרן
6. دالية الكرمل לפני 1 חודש
للاسف الشديد بلد خنوع
5. אבי לפני 1 חודש
יישר כח
4. לא צריך כלום לפני 1 חודש
להרים ידיים
3. חלבי הגון לפני 1 חודש
העלה והצלח
2. סמי לפני 1 חודש
אינטרסים אישיים
1. בחורה לפני 1 חודש
תודה תייסיר

מומלצים