צווי ההריסה לעשרות בתים בכפרים הדרוזים

פגישות מרתוניות של ראשי המועצות הדרוזיות בעקבות צווי ההריסה למספר בתים בכרמל ובגליל, ביום ראשון ראשי המועצות יפגשו בירושלים עם עו"ד ארז קמיניץ לדון בסוגיה, רפיק:"זו מדיניות מכוונת של הממשלה להעמיד אותנו במבחן", סרטון

13.06.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
צווי ההריסה לעשרות בתים בכפרים הדרוזים

 

רפיק חלבי ובהיג מנסור סיימו פגישת עבודה, בעניין הבתים בתחום שיפוטם שעומדים נגדם צווי הריסה, לדון איך ניתן לסייע ולפתור את הבעיה בדרכים החוקיות.

פורום הרשויות הדרוזיות כבר דן בסוגייה בשבועות האחרונים ואך קבעו לקיים פגישה עם עורך דין ארז קמיניץ שיזם את תיקון חוק 109 אכיפה מוגברת בבניה.

רפיק חלבי ראש מועצת דליה אמר לפורטל הכרמל:"לא ניתן לאף אחד להעמיד אותנו במבחן, נלך עד הסוף לעזור לאותם תושבים שקבלו צווי הריסה, הבעיה שהועדה המחוזית מתנהגת איתנו כמו הנציב העליון, יש החלטות של הועדה הגיאוגרפית, אני לא מוכן שהם יפחידו אותנו, הרעיון שבכל פעם להגיע ולהפחיד אותנו זה לא מקובל וזה רעיון מסוכן".

רפיק: "אנחנו רוצים תכנון, אבל תכנון לא עושים בכוח, ביום ראשון נדון בתקנות של החוק שהם מבחינתנו הרסניות, זה לא מאבק של דליה ועוספיה, זה מאבק של כל הכפרים הדרוזים, אנחנו רוצים תכנון אנחנו לא נגד תכנון וחשוב שכולם יבינו את זה".

לכל הדברים של רפיק חלבי בסרטון

 

רפיק חלבי על הריסת בתים

תגובות

8. كرملي לפני 10 חודשים
دور المهرج
7. סעיד לפני 10 חודשים
רפיק אתה צודק
6. دلواني حساس לפני 10 חודשים
يا عيني عالحلاوة حلاوة
5. واحد من اصحاب البيوت المهدده לפני 10 חודשים
علاك فاضي
4. נוסע עובר בגשם לפני 10 חודשים
לאס ווגאס
3. محمود לפני 10 חודשים
الداليه
2. משלב האשם לפני 10 חודשים
אכרם שמח
1. אזרח אמין לפני 10 חודשים
דלית אל כרמל

מומלצים