תופיק: "שרפיק יקשיב לדברים שלי"

מדברים על תכנית מתאר לדאלית אל כרמל, תופיק זידאן שמדבר בשם עצמו רוצה שראש המועצה וחברי המועצה יקשיבו לדבריו, תופיק אומר: "אכפת לי מהכפר ובני הכפר שלי, אני לא איש פוליטי ולא עוסק בזה, יש מין בלוף גדול מהמועצה שהם באים ומבטיחים לאנשים".

17.07.2019 מאת: פורטל הכרמל

תופיק זידאן אדמות ותכנית מתאר2019

 

חשוב להבהיר שבעיות האדמות הבניה והתכניות פרשה שנמשכת מזה הרבה שנים, עם התחלת הסדרת הקרקעות, בשנה האחרונה מועצת דאלית אל כרמל קבלה תכנית נהדרת שאושרה, אבל בפועל היא משאירה מספר חלקים מחוץ לתכנית המופקדת, ראש המועצה רפיק חלבי התנגד מתוך המניע שהוא לא רוצה ששטחים ישארו מחוץ לתכנית, לדליה נשאר עוד 10 ימים לערער על החלטת הועדה המחוזית.

תופיק זידאן לפורטל הכרמל:"בזמן המנדט האדמות של דליה היו 36 אלף דונם, הגבולות שלה היו בצומת התשבי, כרם מהרל ובית אורן, מ 36000 דונם לרדת ל 15000 דונם ולהגיד שזה הישג, כל אלה שאמרו שמכרו זה לא נכון, עד היום בעמק יש אלפי דונמים לתושבים של דליה ועוספיה, זו מדיניות לגזול את האדמות שלנו בכל מני שיטות".

תופיק: "סיכמנו שנעטוף את דאלית אל כרמל, עם אום אלשוקף חלת נסאר ואלרנדה ולהכניס את כל הבתים בפנים. הופתענו לראות שהמועצה הגישה תכנית שאין בה הרבה שכונות כמו אום אלשוקף. את הכביש העוקף אישרו בתכנית המפורטת של דאלית אל כרמל , המחוז דרש לתקן חריגה מתמם 6, 41%, ודרש להחזיר את הגנים הציבוריים שהמועצה מחקה והוציאה בתכנית שהגישה, המועצה חייבת להחזיר את השטחים הציבוריים לפי הפרוטוקולים". 

תופיק: "בשכונה המערבית, באזור הזיתים ומעין המים, האזור הזה הוצא אז מהפארק וקיבלו שהאדמות ישארו חקלאיות, אנחנו מחכים לראש המועצה רפיק שיכלול את ה 900 דונם שהמחוזי אישר לנו כחוק ודין. אני מבקש מראש המועצה שאזור אלרנדה ואלעאסי וחלת נסאר ואום אלשוקף יכללו בתכנית של דאלית אל כרמל".

תופיק: "בנושא קו החשמל ממערב לדליה לפי התכנית עד 300 אין שום שינוי ואם רפיק אומר שיש שינוי אז הוא לא אומר נכון, למה להגביל את עצמנו בתכנית מתאר קטנה ל70 שנה?. אני רוצה לראות שראש המועצה ימשוך את התכנית אם הועדה לא תאשר אותה".

תופיק: "יש מין בלוף גדול מהמועצה שהם באים ומבטיחים לאנשים שהם מכניסים את כל הבתים ואת כל עצי הזית מסביב לתכנית ובפועל זה לא נכון".

 

פורטל הכרמל

תגובות

26. قرفان לפני 1 חודש
الدفاع المستميت
25. مواطن عادي לפני 1 חודש
للمعقب 24 لا يليق بك
24. באסל חסון לפני 1 חודש
תשובתו של סמי אבו חמוד
23. עלי לפני 1 חודש
הכל קוסמטי
22. סאמר לפני 1 חודש
כולם רוצים גן עדן אבל אף אחד לא רוצה למות!
21. משקיף לפני 1 חודש
לריאד18 תשמור על עוספיה
20. עמיר לפני 1 חודש
עומד על שלי רעשים בלבד!
19. اسامة לפני 1 חודש
لشو يسمعك
18. ריאד לפני 1 חודש
אל כרמל
17. دلاواني ضايعة هويته לפני 1 חודש
اهل عسفيا ؛سيدنا ابو عبدالله مبسوط منكو
16. من البلد לפני 1 חודש
كفى دفاعا
15. תושב לפני 1 חודש
דליה
14. עוני לפני 1 חודש
רעשים ؟؟
13. למס 8 עמיר לפני 1 חודש
אין צורך לזלזל בזולת
12. حلبي تحرر من العبودية לפני 1 חודש
للمعقب رقم 3 حلبي
11. مواطن عادي לפני 1 חודש
الزمن الرديء
10. سليم לפני 1 חודש
النقد البناء للمصلحة العامة
9. תושב מודאג לפני 1 חודש
ראש מועצה ...
8. עמיר לפני 1 חודש
הרבה רעש!
7. פארס לפני 1 חודש
לא משחק
6. חאזם לפני 1 חודש
האמת ורק את האמת
5. זידאני לפני 1 חודש
מציע לתופיק
4. אזרח מן השורה לפני 1 חודש
לא מוסיף לךכבוד
3. חלבי לפני 1 חודש
בלוף
2. نايف לפני 1 חודש
داليه
1. من عامة الناس לפני 1 חודש
لكل المسؤولين في المؤسسة

מומלצים