דרס את גרושתו ודקר אותה

שוטרי משטרת ישראל עצרו גבר בן -44 מטמרה בגין דריסת גרושתו ודקירתה, פרקליטות מחוז חיפה תגיש כנגד החשוד כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים. החשוד:"שבע באלוהים אני אחנך אותך"

16.07.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
דרס את גרושתו ודקר אותה

להמחשה

החקירה החלה לפני כשלושה שבועות (24/6) עם קבלת ההודעה בשעות הבוקר במוקד 100 של המשטרה אודות גבר שדוקר אישה בעיר טמרה וכי יש לשלוח כוחות רפואה בדחיפות.

כוחות משטרה הוזעקו לזירת האירוע והבחינו במים על הכביש וכן בכתמי דם. השוטרים החלו לגבות עדויות מהסובבים ומהן עלה, כי האישה נדקרה על ידי הגרוש שלה. עם קבלת המידע החלו השוטרים בסריקות לאיתור החשוד והחוקרים יחד עם חוקרי מז"פ אספו ממצאים בזירה ופתחו בחקירה. 

תוך דקות ספורות הגיעו כוחות המשטרה לביתו של החשוד (44, טמרה), אשר נעצר והובא לתחנת המשטרה לחקירה. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת לבקשת המשטרה על ידי בית משפט השלום בחיפה. היום (16/7) הגישה הפרקליטות כנגדו בבית המשפט המחוזי בחיפה כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים המשפטיים. 

חקירת המשטרה העלתה, כי יום קודם לאירוע הדקירה שלח החשוד לגרושתו הודעות טקסט בהן רשם לה בין היתר, "כל מילה שרשמת את תשלמי עליה", "אל תדברי יותר מדיי עדיף לך", "תקשיבי את תחזרי הבייתה ותחיי את הימים שנשארו לך".

בבוקר האירוע המתין החשוד מחוץ לביתה של האישה ועת ניגשה לרכבה, דרס אותה עם רכבו ואז יצא מהרכב והחל דוקר אותה בכל חלקי גופה.

האישה (44) פונתה באורח בינוני (עפ"י גורמי רפואה) לקבלת טיפול רפואי במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה. על פי החשד, הרקע למעשה היה רצונו של החשוד, כי הגרושה תחזור להתגורר עימו.

עוד עלה מהחקירה, כי בחודש ינואר תקף החשוד את גרושתו (שבזמנו התגוררה עימו ועם אישתו) על רקע סירובה למסור לו את משכורתה. לאחר שליחת הודעות קוליות מאיימות לטלפון שלה- בינהם "נשבע לך הלילה תראי... מה שבחיים לא ראית, נשבע באלוהים", "נשבע באלוהים אני אחנך אותך", "אני אוציא לך את העדשה מהעין שלך, אני אראה לך" הגיע החשוד לחדרה כשהוא נועל נעלי עבודה גבוהות, היכה אותה באגרופים, הפיל אותה על הרצפה, דרך על בטנה, בעט בה והטיח את ראשה בקיר. לאחר מכן ירק בפניה וכרך את חולצתה על צווארה וחנק אותה עד שאישתו הרחיקה אותו ממנה. בתגובה הכה החשוד את אישתו, פתח את פיה של גרושתו וירק לתוכו והפסיק ממעשיו רק לאחר שהגרושה בסיוע אישתו ברחה דרך החלון. 

בתום חקירה אינטינסיבית הועבר חומר החקירה לפרקליטות מחוז חיפה, אשר הגישה היום (16/7) כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בבית משפט המחוזי בחיפה כנגד החשוד. 

"משטרת ישראל רואה בחומרה את עבירות האלימות ותפעל בנחישות תוך שימוש באמצעי חקירה מגוונים לאיתורם ולמעצרם של אותם עבריינים במטרה להביאם לדין ולמען שלומו וביטחונו של הציבור.


 

תגובות

מומלצים