כתב אישום נגד חשודה בדקירה למוות של חברתה

מהחקירה עולה כי בין השתיים פרץ ויכוח על רקע חשדה של המנוחה, כי חברתה מנסה לחזר אחר בן זוגה, השתיים החלו לתקוף אחת את השנייה כשלפתע החשודה לקחה סכין, ודקרה את המנוחה דקירות רבות עד שגרמה למותה.

23.02.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
כתב אישום נגד חשודה בדקירה למוות של חברתה

 

היחידה המרכזית של מחוז צפון סיימה את חקירת מותה של המנוחה שושנה מנשירוב ז"ל, תושבת כרמיאל (32), והבוקר (ראשון) הוגש לבית המשפט כתב אישום בגין רצח ובקשה למעצר עד תום ההליכים נגד חברתה של המנוחה - הנאשמת באירוע.

בתאריך 15.01.2020, בשעות הבוקר המוקדמות, התקבלה הודעה במוקד 100 של משטרת ישראל מאחד הדיירים בבניין ברחוב הגליל בכרמיאל, לפיה אישה צעירה דפקה על דלת ביתו, וכשפתח לה את הדלת הוא הבחין בסימני דם על בגדיה. היא סיפרה לו, לדבריו, כשהיא נסערת ומבולבלת, כי דקרה את חברתה בדירה שנמצאת בקומה מעליו, ומבקשת להזעיק עזרה.

כוחות משטרת ישראל בליווי מעבדה ניידת הוזנקו למקום, סגרו את הזירה והחלו באיסוף ממצאים במקום. בתום הערכת מצב ראשונית חקירת הרצח הוטלה על מחלק הרצח ביחידה המרכזית של מחוז צפון, אשר המשיכה בחקירה ובאיסוף הממצאים.

החוקרים עצרו את חברתה של המנוחה, וגופתה נשלחה למכון לרפואה משפטית, בעוד הממצאים שנמצאו בזירה נשלחו לבדיקות מעבדה.

מהחקירה עלה כי החשודה והמנוחה הכירו תקופה קצרה לפני הרצח, וביום שלישי, 14.01.2020, המנוחה הזמינה אותה לבלות עימה בדירתה שזה עתה שכרה. החשודה הגיעה אל המנוחה בשעות הערב והן העבירו את הערב בתכתובות ושיחות וידאו בווטסאפ עם חברים. לפנות בוקר, בין המנוחה לחשודה פרץ ויכוח על רקע חשדה של המנוחה, כי חברתה מנסה לחזר אחר בן זוגה. השתיים החלו לתקוף אחת את השנייה כשלפתע החשודה לקחה סכין, ודקרה את המנוחה דקירות רבות עד שגרמה למותה.

בתום החקירה הועברו חומריה לפרקליטות, שהחליטה כאמור להגיש כתב אישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים נגד החשודה.

 

תגובות

מומלצים