נתפסו טלאים גנובים בטמרה

בפעילות יזומה של שוטרי משטרת ישראל לאכיפת הנחיות צו בריאות העם, עצרו רכב לבדיקה וגילו בעגלה 40 טלאים דחוסים, שנגנבו מדיר בבאר טוביה, נעצרו חשודים תושבי טמרה ושפרעם.

31.03.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
נתפסו טלאים גנובים בטמרה

 

היום (31/3) בשעות הבוקר המוקדמות במסגרת פעילות לאכיפת הנחיות צו בריאות העם, הבחינו השוטרים בטנדר עם עגלה, הנוסע במהירות בשטח חקלאי בעיר טמרה.

השוטרים סימנו לנהג לעצור, אך זה המשיך בנסיעתו המהירה עד אשר נחסמה דרכו על ידי הניידת המשטרתית. השוטרים הבחינו, כי ברכב מלבד הנהג ישנם שני נוסעים נוספים, אשר אין להם כל הסבר סביר להימצאותם מחוץ לביתם בניגוד לצו בריאות העם.

בזמן שהשוטרים שוחחו עם החשודים הבחינו, כי העגלה זזה מצד לצד ונשמעים קולות פעיה. השוטרים הזיזו את היריעה, שכיסתה את העגלה והבחינו ב-40 טלאים דחוסים, ללא פתח אוורור ותנאי הובלה נאותים.

החשודים (56,39, 42 טמרה, שפרעם) עוכבו לתחנת המשטרה לחקירה על ידי יחידת ארז של משמר הגבול ועל ידי יחידת הפיצו"ח של משרד החקלאות. הטלאים נתפסו והועברו למתקן פיקוח של יחידת הפיצו"ח של משרד החקלאות.

מחקירה ראשונית עלה, כי הטלאים נגנבו מדיר בבאר טוביה. 

משטרת ישראל פועלת בנחישות גם בצל בלימת התפשטות נגיף הקורונה כנגד אותם עברייני רכוש הפוגעים ברכושו של הציבור ובביטחונו האישי ותדאג למצות עימם את הדין.


 

תגובות

מומלצים