"לעולם לא נעזוב את משפחתך מאחור יוסף"

הלם וכאב ליווה את החברים ממג"ב איו"ש ובני משפחתו של יוסף חסון, שהלך לעולמו בטרם עת, יוסף הובא למנוחות בבית הקברות הצבאי בעוספיה, ליוו אותו בדרכו האחרונה מפקדי הגזרה והמפקדים האישיים וחברים ליחידה ובני משפחתו, תא"ל חסון חסון סיפר על יוסף ז"ל. סרטון.

21.07.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
"לעולם לא נעזוב את משפחתך מאחור יוסף"

 

יוסף וליד חסון היה אדם מיוחד וטוב לב שהלך לכל משימה ומטרה בדיוק איך שהתבקש, יוסף תמיד סיפר לחברים מהיחידה על משפחתו, הילדים ואשתו שתומכים ואוהבים, יוסף גם בחופשות שלו היה מעורב בחברה הדרוזית ולקח חלק באירועים המשמחים והעצובים, היום כולם נפרדים ממנו בכאב רב.

אביו של יוסף ז"ל, שיח' וליד שגם הוא היה איש צבא הרבה שנים, עמד ליד קבר הבן מבולבל וכאוב, והודה לכולם שלקחו חלק בקבורה ושהם עומדים ליד המשפחה בשעה קשה זו.

המפקדים הישירים דברו על יוסף והחלל שנוצר במותו ובעיקר על יוסף החבר והאיש שמוכן להיות ראשון בהכל ולא משנה מה המשימה.

תא"ל במיל' חסון חסון מספר לנו על המשפחה והפיקוד ששירת עם יוסף ז"ל ובעיקר על המשפחה מאחור שהם ויחידת מג"ב לא ינטשו ויעזבו לעולם, חסון:"אני הייתי בקשר עם יוסף ז"ל כל הזמן, כולל עם המפקדים שלו, אני מבין את הלחצים שהיו לו ביחידה באזור מערת המכפלה בחברון, תמיד דברנו על התחושה החזקה שמחייבת כל לוחם בתפקודו, היום אנו נפרדים מיוסף אבל לא נפרד ונעזוב את משפחתו שנשארה מאחור, יהי זכרו ברוך".

יוסף השאיר אחריו אישה וארבעה ילדים ומשפחה כואבת, יהי זכרו ברוך.

בסרטון ניתן לצפות במסע הקבורה, בדברים שנאמרו ע"י מפקד גזרת איוש ודברי השיח' האימאם וגדי חסון והראיון שקיימנו על תא"ל חסון חסון.

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

יוסף וליד חסון 2020

תגובות

3. اركان ابوركن לפני 24 ימים
عسفيا
2. עספאני לפני 24 ימים
כואב הלב
1. ראמי לפני 24 ימים
כואב הלב

מומלצים