אוטובוס עם ילדים אבד שליטה והדרדר לתעלה

בשעה 07:31 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על אוטובוס שהסיע ילדים שסטה לשול הכביש בכביש 4, דרומית לצומת ניר עציון, מספר ילדים שנחבלו קלות במהלך התאונה וסבלו משפשופים ומכות יבשות פונו באמבולנסים של מד"א לבית החולים רמב"ם בחיפה.

05.06.2019 מאת: פורטל הכרמל
אוטובוס עם ילדים אבד שליטה והדרדר לתעלה

צילום דוברות מד"א

 

בשעה 07:31 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על אוטובוס שהסיע ילדים שסטה לשול הכביש בכביש 4, דרומית לצומת ניר עציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו מהמקום על כ 30 ילדים בגילאי 6-8 שיצאו מהאוטובוס ומתהלכים במקום.

חובשים ופראמדיקים של מד"א שבדקו את כלל הילדים העניקו טיפול רפואי ל כ-5 ילדים במצב קל בהכרה מלאה שוסבלים מחבלות קלות ומשיפשופים.

נהג האוטובוס שנלכד במושב הנהג וסובל מחבלות בגפיים חולץ כשהוא בהכרה מלאה.

כביש 4 נחסם לתנועה מצומת פרדיס לצומת עתלית בשני הכיוונים בעקבות התאונה. שוטרי משטרת ישראל ביצעו הכוונת תנועה והפנו את הנהגים לדרכים חלופיות. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה.

חובש רפואת חירום במד"א מוטי כהן סיפר: "כשהגעתי למקום הייתה המולה רבה, האוטובוס שהיה בשולים נטע על צידו ונשען על עצים. הילדים שיצאו עצמאית מהאוטובוס התהלכו במקום כשהם בהכרה מלאה ובוכים. מיד ביצענו סריקה ראשונית על מנת לוודא שבתוך האוטובוס לא נלכדו ילדים נוספים ועברנו בין כל הילדים שהיו נסערים על לבדוק אותם, מספר ילדים שנחבלו קלות במהלך התאונה וסבלו משיפשופים ומכות יבשות פונו באמבולנסים של מד"א לבית החולים רמב"ם בחיפה. נהג האוטובוס שנלכד בכיסא הנהג חולץ ע"י כוחות הכיבוי כשהוא סובל מחבלות בגפיים ופונה גם כן לבי"ח".

 

תגובות

מומלצים