באטליז נתפס והושמד טון בשר שאינו ראוי למאכל

משטרת ישראל יחד עם רשויות האכיפה הנוספות, נאבקים בתופעת שיווק מזון בדגש על מזון מן החי שלעיתים קרובות מובל או מוחזק בתנאים לא ראויים ועלול להיות נגוע במחלות ולסכן את בריאות הציבור, בפשיטה משולבת על בתי עסק נמצאו ליקויים רבים שמסכנים את הציבור.

28.05.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
באטליז נתפס והושמד טון בשר שאינו ראוי למאכל

 

משטרת ישראל בשילוב גורמי אכיפה ערכו פעילות אכיפה משולבת בערערה שבנגב מהלכה נתפס בשר במשקל טון ממקור שאינו ידוע והושמד, כמו גם אותרו חיבורי חשמל לא חוקיים אשר נותקו.

בפעילות אכיפה משולבת שנערכה בידי שוטרי תחנת ערוער במשטרת ישראל ותביעות רישוי עסקים בשיתוף גורמי אכיפה בהם פרקליטות מחוז דרום (אזרחי), מס הכנסה, המוסד לביטוח לאומי, יחידת הפיצו"ח מרחב דרום במשרד החקלאות, המשטרה הירוקה, חברת החשמל, משרד התחבורה, נאספו ראיות המעידות על ניהול עסקים ללא רישיון כמו כן, בוצעו בקרות בתוך חמישה בתי עסק אשר לימדו על ליקויים שונים שיש בהם משום סיכון לשלום הציבור וביטחונו. 

עוד אותרו חיבורי חשמל לא חוקיים המעידים על גניבת חשמל ופגיעה בתשתיות. עובדי חברת החשמל ביצעו ניתוקים של הרשת מבתי אב ועסקים, לנוכח חיבורים אלו.

בניהול ספרי העסקים שנבדקו ע״י רשויות המס, נמצאו חשדות לליקויים מהותיים רבים לרבות אי רישום תקבולים.

מביקורת חברת החשמל נמצא שמתחם עסק לממכר מזון, אטליז ומסעדה, פועלים בכוחו של חשמל שנגנב בהיקף משמעותי.

המוסד לביטוח לאומי מצא עובד המקבל הבטחת הכנסה ומפקחי יחידת הפיצו"ח מרחב דרום מצאו במקום בשר ועופות ממקור שאינו ידוע וללא התוויה במשקל כולל של למעלה מטון והבשר הועבר להשמדה  הממצאים הועברו להמשך טיפול.

כלל הממצאים הועברו להמשך טיפול במחלקות המשפטיות של היחידות האוכפות. 

"פעילות האכיפה המשולבת הנה חלק ממגוון פעילויות אותן מובילה משטרת ישראל יחד עם גורמי האכיפה הנוספים למען בטחון ושלום הציבור", כך נמסר מהמשטרה.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים