ביצע עבירות מין און-ליין בקטינים שהכיר דרך משחק "פורטנייט"

כתב אישום הוגש נגד בן 30 שמייחס לו הטרדה מינית ומעשה מגונה בקטינים שאותם הכיר באמצעות משחק מחשב "און-ליין", כתב האישום נגד הנאשם מתבסס על עדויות שנגבו מארבעה קטינים ותכתובות וואטסאפ ביניהם.

15.09.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ביצע עבירות מין און-ליין בקטינים שהכיר דרך משחק "פורטנייט"

 

לפי כתב האישום שהוגש על ידי עו"ד שרית רייך אבניאל מפרקליטות מחוז ירושלים, הנאשם השתמש פעמים רבות במשחק הפופולרי "פורטנייט" על מנת ליצור קשר עם קטינים שונים ולעתים המשיך את הקשר מולם באמצעות וואטסאפ.

נטען כי באחד המקרים שאל הנאשם קטין בן 10 שאלות על איבר מינו. במקרה אחר נוצר קשר דרך המשחק בין הנאשם לבין קטין בן שבע – קשר שנמשך גם בוואטסאפ במשך כשבועיים. בעת שיחת וידיאו, כך נטען, הנאשם ביקש מהקטין להראות לו את איבר מינו, והקטין סירב למרות הפצרות חוזרות ונשנות של הנאשם.

במקרה אחר, לפי האישום, הנאשם יצר הנאשם קשר עם קטין בן 11 ותוך כדי שיחת וידיאו הציע הקטין לנאשם לבדוק "למי יש יותר גדול". הנאשם הסכים, והקטין הפשיל מכנסיו ותחתוניו וצילם את איבר מינו. למחרת חשף הנאשם בפני הקטין את איבר מינו.

כתב האישום נגד הנאשם מתבסס על עדויות שנגבו מארבעה קטינים ותכתובות וואטסאפ ביניהם. לצד כתב האישום הוגשה בקשה להארכת מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים, ממנה עולה כי מתנהל נגדו תיק פלילי בעבירות של מעשים מגונים בקטינים בבית משפט השלום בבית שמש, ואף ניתנה הכרעת דין מרשיעה, אולם טרם נגזר דינו.

תגובות

מומלצים