גילה כי בת זוגו מנהלת קשר עם גבר אחר אז סחט אותו באיומים

בתום חקירה זריזה הועבר חומר החקירה לפרקליטות מחוז צפון, אשר הגישה כנגד הנאשם צעיר בן 23 כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בבית משפט השלום בקרית שמונה בגין עבירה של סחיטה באיומים. 

12.08.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
גילה כי בת זוגו מנהלת קשר עם גבר אחר אז סחט אותו באיומים

 

שוטרי משטרת ישראל עצרו את הצעיר בן ה-23 ופרקליטות מחוז צפון הגישה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים

החקירה החלה לפני כשבועיים (21/7) עם קבלת התלונה במשטרת ישראל אודות צעיר מטובא זנגריה, שסחט באיומים צעיר אחר מאחר וגילה, כי בת זוגו מנהלת עימו קשר. 

עם קבלת התלונה נגבו עדויות מהמעורבים, נאספו ממצאים וחקירה נפתחה. החקירה העלתה, כי ביום האירוע התקשר הנאשם (23, טובא זנגריה) לקורבן בן ה-21 ואיים שיפגע בו ובבני משפחתו במידה ולא יתנצל וישלם לו סכום של 30,000 ₪. הנאשם ציין בפני הקורבן, כי במידה ולא יענה לבקשתו הרי שהוא ירה בכל מי שמשתייך למשפחתו, בינהם הוריו ואחיו השוטר, שהוא מכיר את מסלול נסיעתו. 

הנאשם אף איים בפני אביו של הקורבן, כי ישבור לקורבן את הראש, יהרוג את בנו השוטר ויגרש אותו ואת משפחתו מהכפר.  

עם פתיחת החקירה פעלו השוטרים בזריזות לאיתור מיקומו של הנאשם. תוך יום בלבד מקבלת התלונה אותר הנאשם בעיר סח'נין יחד עם בת זוגו. הנאשם נעצר והובא לתחנת המשטרה לחקירה. מעצרו של הנאשם הוארך מעת לעת על ידי בית המשפט בהתאם לבקשת המשטרה עד להגשת כתב האישום כנגדו. 

בתום חקירה זריזה הועבר חומר החקירה לפרקליטות מחוז צפון, אשר הגישה כנגד הנאשם כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בבית משפט השלום בקרית שמונה בגין עבירה של סחיטה באיומים. 

משטרת ישראל קוראת לכל מי שנפגע בצורה דומה לפנות לתחנת המשטרה הקרובה ולהגיש תלונה, שכן הניסיון מלמד, כי התשלום אינו גורם להפסקת הסחיטה.

משטרת ישראל רואה בחומרה את עבירות האלימות בכלל ואת עבירת הסחיטה באיומים בפרט ועושה שימוש בכל אמצעי החקירה הקיימים ברשותה לאיתורם של אותם עבריינים, למעצרם ולהבאתם לדין.

 

תגובות

מומלצים