דרס ודקר אנשים בשל סכסוך בכביש

שוטרי משטרת ישראל עצרו צעיר בן 25 אשר דרס מספר אנשים ודקר אותם בסכין בשל סכסוך בכביש והיום פרקליטות מחוז חיפה הגישה נגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

04.11.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
דרס ודקר אנשים בשל סכסוך בכביש

 

לפני כשבועיים (18/10), בשעות הלילה המאוחרות, התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת ישראל אודות דריסה של מספר אנשים שישבו בחניה ודקירת חלק מהם. כתוצאה מהמעשה נפצע גבר באורח בינוני ועוד שלושה גברים נפצעו באורח קל ופונו לבית חולים רמב"ם.

מיד עם קבלת ההודעה הוזעקו שוטרים  לזירת האירוע והחלו בסריקות אחר הנאשם, חוקרים אספו הממצאים במקום ופתחו בחקירה

מהחקירה עלה, כי אין המדובר בתאונת דרכים כי עם כוונת מכוון. התברר כי, בשעות הערב המוקדמות לפני האירוע התפתח בין הנאשם לבן משפחה של המתלוננים עימות אלים על רקע השימוש בכביש. לנאשם אף  נגרמו חבלות

בעקבות העימות בכביש בשעות הערב המאוחרות נהג הנאשם לכיוון מתחם המגורים של המתלונן. עם הגעת הנאשם למתחם המגורים הבחין במשפחת המתלונן יושבת בחניה ולפתע החל לנסוע במהירות עצומה, שלא בהתאם לתנאי הדרך והתנגש במכוון במתלוננים.

בעוד יושב הנאשם ברכבו, דקר באמצעות סכין את אחד המתלוננים שהתקרב לרכבו. מיד לאחר מכן בזמן שניסה הנאשם להמלט מהמקום, נזרקו לעברו כיסאות מפלסטיק, מצד המתלוננים וכתוצאה מכך תקף הנאשם את אחד המתלוננים באמצעות הסכין אותה אחז בידו ואז נמלט מהמקום.

במהלך החקירה נעצר הנאשם (25, שעב), נחקר ומעצרו הוארך לבקשת המשטרה עד להגשת כתב האישום היום

בתום חקירה מהירה של הליך איסוף הראיות, חוקרי משטרת ישראל העבירו את מארג הראיות לפרקליטות מחוז חיפה, אשר הגישה כנגד הנאשם כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בעבירות של חבלה בכוונה מחמירה, פציעה בנסיבות מחמירות, תקיפה הגורמת חבלה ממשית, החזקת סכין שלא כדין בבית משפט המחוזי בחיפה

משטרת ישראל תמשיך לפעול למעצרם והבאתם לדין של אותם עבריינים הפוגעים בשגרת החיים הנורמטיבי.

 

תגובות

מומלצים