הוארך בשנית מעצרו של החשוד בעבירות מין חמורות כלפי ילדים ונערים ברשת

החשוד הגיע אל קורבנותיו באמצעות ערוץ גיימינג שהוא מפעיל ביוטיוב. בדרך זו יצר קשר עם קטינים רבים, רובם מתחת לגיל 14, ויזם התכתבויות מיניות עימם בצ'טים פרטיים. החשוד ניצל את תמימותם של הילדים ועודד אותם בין השאר לבצע בעצמם מעשים מגונים.

01.09.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הוארך בשנית מעצרו של החשוד בעבירות מין חמורות כלפי ילדים ונערים ברשת

 

בימים האחרונים הגיעו הן למוקד 105 והן לתחנת המשטרה בקריית גת פניות נוספות של קטינים שנפגעו מהחשוד. בשלב זה חוקרי תחנת קריית גת מתקדמים בחקירה ומנסים לאתר מתלוננים ואירועים נוספים.

החקירה מתנהלת בתחנת קריית גת, מרחב לכיש, במחוז דרום של משטרת ישראל ובשיתוף פעולה צמוד עם יחידה 105 - המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת.

מקרה זה מדגיש שוב את חשיבות שיתוף הפעולה הקיים בין מוקד 105 לתחנות המשטרה. בזכות שיתוף פעולה זה מצליחים החוקרים לאתר את הקטינים שנפגעו מהחשוד.

יחידה 105- המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת שבים ומזהירים – שיחה ברשת עם אדם זר, גם אם הוא מפורסם, עלולה להיות מסוכנת.

הורים –  שימו לב לכל התנהגות יוצאת דופן של ילדיכם והיו ערניים. שוחחו איתם והבהירו להם שאתם שם עבורם לכל שאלה והכתובת לכל בעיה, ושלעולם לא תכעסו עליהם.

השרה לחיזוק וקידום קהילתי, אורלי לוי אבקסיס: ״שוב מקרה מזעזע של עבירות מין בקטינים ברשת, תופעה מחרידה שאנחנו נתקלים בה באופן תכוף לצערי. המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת נועד לתת מענה בדיוק למקרים כאלה. לקראת פתיחת שנת הלימודים אנחנו מתכוונים לתגבר את המוקד. אני קוראת להורים לשים לב ולהיות עירניים להתנהלות ילדיהם ברשתות החברתיות. אסור להתייחס למקרים כאלה כידיעה חדשותית, אלא יש להפנים את ההנחיות החשובות של המטה הלאומי 105 ולפנות בכל חשש לפגיעה בילדים ברשת למוקד, שזמין 24 שעות ביממה״.

נתקלתם בפגיעה בילדים ובני נוער ברשת? התקשרו בכל שעה למוקד 105

 מוקד 105 להגנה על ילדים ברשת

 עצות לשיחה עם ילדיכם אם עולה חשש שנפגעו ברשת

 

תגובות

מומלצים