המשפחה שחילצה את הילדה מהואדי בעוספיה

בשעת לילה מאוחרת תושבי שכונת אבו עבדאללה שמעו צעקות מתוך הואדי, זה היה קולה של ילדה, מיד ראזי וסלים אבו פארס והשכן פיליפ רוחאנה זינקו והגיעו לילדה שאחזה באבן והייתה רגע לפני מוות, ראזי ופיליפ הושיטו לילדה חבל ובאמצעותו חילצו אותה מהצוק, הילדה הייתה במצב קשה.

12.07.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
המשפחה שחילצה את הילדה מהואדי בעוספיה

 

אתמול נעדרה ילדה בת 14 מדאלית אל כרמל (המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע), ונמצאה בשעת לילה מאוחרת, תושבי שכונת אבו עבדאללה עה"ש סלים וראזי אבו פארס ופיליפ רוחאנה, עשו מעשה אציל שיירשם בדפי ההיסטוריה של מצילי החיים בכרמל, השלושה חילצו את הילדה מהואדי שאחזה באבן בצוק של עשרות מטרים תחת סכנה ממשית, שלא הרבה היו מוכנים לעשות.

ראזי סיפר לפורטל הכרמל והצפון: " שמענו את הצעקות של הילדה ולא ידענו במה מדובר, אבל הבנו מהר שזו אות מצוקה שהילדה זועקת, זינקנו לתוך הואדי מבלי לחשוב הרבה ובאמצעות חבל הצלחנו לקשור אותה ולחלץ מתוך הואדי, לא שאלנו הרבה שאלות, אבל ראינו שהילדה הייתה במצב קשה, אחר שחילצנו את הילדה לקחנו אותה לביתנו והושטנו לה עזרה ראשונה, משם עברה לצוותי הרפואה והמשטרה".

הציבור מאוד מודאג לאור תופעת הפגיעה בקטינים ומישהו צריך לתת את הדין על זה, במקרה הזה הילדה ניצלה ע"י משפחת אבו פארס ורוחאנה.

הילדה נמצאת עד רגע זה בטיפול במרחב וטרם התבררה סיבת המקרה.

 

הואדי ממנו חולצה הילדה

תגובות

6. זוהר לפני 29 ימים
שמנתי ניביון חטיפה
5. הרבה שאלות לפני 29 ימים
מה יש לעשות בחורשות בלילות...?
4. כרמלי לפני 29 ימים
דליה ועספיא ישוב אחד
3. דליה לפני 29 ימים
כואב הלב
2. תושב הכפר לפני 30 ימים
לבדוק את הנושא טוב מאוד
1. عمير حلبي לפני 30 ימים
الحمدالله

מומלצים