חטף את בנו בן החמש לאחר סכסוך עם בת זוגתו

במבצע מורכב בהובלת פיקוד מרחב חברון של משטרת ישראל יחד עם לוחמי יחידת המסתערבים של משמר הגבול וחיילי חטמ"ר יהודה, חולץ מחברון ילד בן 5 וחצי שעל פי החשד נלקח על ידי אביו לאחר סכסוך עם בת זוגתו, אמו של הילד.

26.07.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
חטף את בנו בן החמש לאחר סכסוך עם בת זוגתו

 

לפני מספר ימים הגיעה אישה, בעלת אזרחות ישראלית עם סימני אלימות קשים על גופה למעבר מיתר, שם מסרה כי בן זוגה, פלסטיני תושב דהרייה שבחברון היכה אותה ולקח את בנם המשותף בן ה- 5 וחצי.

עם קבלת הפרטים נפתחה חקירה במשטרה ובוצעו פעולות מורכבות לאיתור החשוד במהלך החקירה נחשפה המשטרה בין היתר להודעות בהן איים החשוד כי יפגע בילד ובעצמו אם יהיה ניסיון לקחת אותו ממנו.

בימים האחרונים ביצעה המשטרה יחד עם ארגוני הביטחון הנוספים פעולות חקירתיות מורכבות לאיתור החשוד שהיה בבריחה ממקום למקום בניסיון להסתתר בגזרת חברון.

במשך שעות ארוכות פעלו הלילה הכוחות בעיר חברון במטרה לאתרו תוך ביצוע פעולות מסוערבות מורכבות שהובילו לסגירה ולפשיטה על מתחם מגורים בו גרים הוריו של החשוד אליו הגיע הלילה.

עם כניסת הכוחות למתחם ניסה החשוד להימלט יחד עם בנו ובסריקות הוא נמצא מסתתר בסמוך לבית רגע לפני שחשוד נוסף אותו הזעיק הבריח אותו ואת בנו ברכב. 

החשוד, פלסטיני תושב חברון בשנות ה- 30 לחייו נעצר ובנו בן החמש וחצי אותר. כמו כן נעצר חשוד נוסף, הנהג שהתכוון ככל הנראה להבריח אותם מהמקום.

 

תגובות

מומלצים